Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit tegyek azért, hogy ne...

Mit tegyek azért, hogy ne izmosodjak, inkább csak vékony maradjak? Milyen sportot űzzek?

Figyelt kérdés
27 éves nő vagyok. 164 cm és 54 kg. Nem vagyok kövér, de van rajtam itt-ott felesleg, főleg a hasamon. Szeretném leadni, azonban nem tudom, hogyan. Aerobikozni és futni szoktam, ez elég arra (kardio), ha csak vékony szeretnék lenni és azt a kis zsírt leadni? Ugyanis eleve olyan az alkatom, hogyha egy kicsit többet edzek vagy ilyen Rubint Rékás tornát csinálok, egyből sokkal vastagabb a combom, mindenem. Bár lehet ez csak víz...Nem értek annyira hozzá...De engem ez borzasztóan zavar, így már ezeket nem is merem csinálni. Vagy rosszul teszem?

2013. ápr. 7. 17:33
 1/5 dirtboy ***** válasza:
szálkásító étrended van?
2013. ápr. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nincs. Csak próbálok ésszel, mindenből kevesebbet enni...Akkor ez így nem jó?
2013. ápr. 7. 17:45
 3/5 dirtboy ***** válasza:

hát nem,az a lelke az egésznek.

legyen étrend és fuss aerob tartományban 40-50perceket alkalmanként.

2013. ápr. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Dirtboy válaszával értek egyet. Az étrend mindennek az alfája és az omegája. Fuss, lassan, de ugyanakkor lendületesen és valóban elég egy 40-50 perc. Fő, hogy élvezd is, amit csinálsz. Én sokat futok, minimum 1:30-at, de azt nem ajánlanám, bár én nem vagyok vastagabb sehol. Igaz, hogy szénhidrátot csak zöldségekből és gyümölcsből viszek be, de ez is hülyeség, de egy Táplálkozás Guru fiatalember rábeszélt, örökké hálás leszek érte, nekem úgy veszem észre be is vált. 1 hónapja csinálom, energikusabb vagyok.

A vizet, ha kötöd, akkor esetleg nem használsz több sót, nem "sós" túlzottan az ásványvized? 22 feletti Na tartalommal megáldott ásványvizet nem szoktam megvenni. Bár nem tudni, mi is van benne igazán.

Jó sportolást Neked!

Üdv.: Rea

2013. ápr. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Zumba. ha nem akarsz jo alakod, ez a neked valo.
2013. ápr. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!