Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vékony alkat -> izomnövelés?

Vékony alkat -> izomnövelés?

Figyelt kérdés

Hali, na az a helyzet, hogy világ életemben 55 kiló körül mozogtam, most kb 58 lehetek, de hiába csinálok bármit is, ha csak zabálok és nem mozgok semmit, akkor sem hízok...


Igaz hogy nem vagyok egy nagy zabagép, de akkor is..


Szóval a lényeg az lenne, hogy izmot szeretnék felszedni, fél éve jártam kondiba 1 hónapot, egész jól meglátszott magam szerint, viszont az a baj hogy kicsi a karom meg a felső testem nagyon...


Mit kéne csinálnom? - Tervezek újból kondiba járni, de feljebb lépni 25 kilós súlynál mellre nem nagyon tudtam, kb 2*8 ment 30 kilóssal, és utána kifújtam..


18F



2013. ápr. 7. 03:03
 1/3 anonim válasza:

Töltsd le ezt és olvasd el, semmi maszlag, csak fontos dolgok vannak benne: [link]


Itt pedig az edzéseket megnézheted+kaja és rendelhetsz proteint is mert nagyban hozzájárulna a fejlődésedhez: [link]

2013. ápr. 7. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%
Sok idő kell hozzá, főleg ha olyan a genetikád. Nem írtad a magsságod, de én 180cm vagyok, 62kg-mal kezdtem, olyan vékonyan, hogy a szél elsordort. Egy év alatt elértem egy 78kg-os formát, kicsit rátömegeltem, heti 3x jártam edzésre, és rogadt sokat tájékozódtam a dolgokról. Vagy tényleg elolvasod azt, amit a fent ajánlottak (nagyon jó) vagy ha van keret rá, akkor ne sajnáld a személyi edzőre, hidd el, csodákra képes és a sikerélmény is hamarabb jön.
2013. ápr. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, el fogom olvasni amint lesz időm.


Keret sajnos nem nagyon van rá, szóval egyelőre csak felkarra és felsőtestre mennék rá, az már "kezdésnek" jó lesz, utána pedig meglátjuk hogy hogy megy ez a dolog..

2013. ápr. 7. 23:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!