Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért van ez? Mit ajánlotok,...

Miért van ez? Mit ajánlotok, milyen sportot üzzek?

Figyelt kérdés
Szerintem nem tudok sportolni. Mindent megpróbáltam már(foci, kosárlabda, kéyilabda stb.) és mindegyikben nagyon gyenge vagyok. Sokan azt mondják, hogz ha azt mondom, hogy nem tudok, akkor nem fog menni. Ezért a kosárlabdázásnak úgy indultam neki, hogy fogk tudni kosarazni, de úgy sem sikerült. Most súlyozok, nagyon messze eljuttam már ebben a "sportban", de nem tudom mire használjam fel. Az osztájból mindenkinél erősebb vagyok, izmosabb is, de ha hivnak focizni mindig nemet mondok, mer t félek, hogy kiröhögnek. Nagyon irigylik a kockás hasam, meg az izmaim is, de mindenki jobban focizik nálam. Mit tegyek?

2012. jún. 21. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Amit felsoroltal az mind labdajatek:D Ezekben ugy nez ki nem vagy jo....Ha ugy erzed mindenkinel erosebb vagy hivd ki oket szkanderozni,fekvozni.


Ne azert sportolj hogy masokat elkapraztass csak magadert.

Probalj ki valamilyen extrem sportot:gordeszka,flatland bmx,dh akarmi....

2012. jún. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
box, muay thai vagy valami ilyesmi.
2012. jún. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szkanderben mindenkit leteszek, fekvőtámaszból fele annyit nem csinálnka mint én. Extrém sportot, parkourt próbáltam, de azt se tudok. Magam szerint semmilyen sportban nem vagyok jó.
2012. jún. 21. 18:00
 4/6 anonim válasza:
Lehet a csapartsporttal van bajod. Kosárból én is elég gyengén szerepeltem, aztán elkezdtem pingpongozni, az egész tűrhetően ment, persze a saját szintemhez képest :) Próbálj ki valamit amiben egyedül vagy és ellenfél ellen játszasz, pl: tenisz, sqash
2012. jún. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A küzdősportal az a gond, hogy:

1)a szüleim nem engdik

2)ha engednék is ahol én lakok nincs lehetőség.

2012. jún. 21. 18:03
 6/6 Cliché válasza:
Figyelj verd szét azoknak a fejét akik beszólnak hogy nem tudsz focizni...stb... És súlyzózz tovább és legyél testépítő ,ha odáig eljutsz hogy Norbi leszel :D akkor hülyére keresed magad és akkor majd leshetnek a szar focival :D !!!! szerintem ezt tedd .
2012. júl. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!