Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hány éves korban tanulnak meg...

Hány éves korban tanulnak meg a gyerekek biciklizni?

Figyelt kérdés
2009. dec. 20. 10:05
1 2 3
 21/23 dóriyyi válasza:

Ennek külön szakaszai vannak.

1.törpi turbó: lábbal hajtható

2.4 kerekű bicó

3.3 kerekű bicó

4.pótkerekes bicó

5.normál 2 kerekes( lehet kapni egy kerekeset is)

Megjegyzem én soha nem tanultam meg biciklizni és nem is valószínű, hogy megfogok, mert egyszer beleestem az árokba és azóta nem ülök rá!:)

Boldog karácsonyt!

2009. dec. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

6 vagy 7 éves voltam (én már pontosan nem emlékszem)

Engem nem lehetett megtanítani rá.Ezzel a botos módszerrel tanítottak természetesen.De nem tanultam meg.

Majd egyszer csak ráültem a kerékpárra és elkezdtem magamtól tekerni.Kertes házban laktunk,anyumék ott söprögették az udvart.Amikor meglátták hogy egyedül tekertem nem mertek megszólalni mert féltek hogy megijedek és elesek.Azóta működik a dolog.

Lehet van aki ezt nem hiszi el,pedig igaz.

2010. márc. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Kisfiam 2,5 évesen tanult meg pótkerék nélkül bringázni 14-es kerékpárral. Most 3 éves múlt pár hónapja, és a 16-os bringával úgy megy mint az ördög. Nagyon ügyes, de szerintem volt nyomás a családban, mert mindenki imád biciklizni...
2023. márc. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!