Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hány éves korban tanulnak meg...

Hány éves korban tanulnak meg a gyerekek biciklizni?

Figyelt kérdés
2009. dec. 20. 10:05
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
én osztálytársaim mind 5 évesen tanultak meg max., én 10:D minden barátnőm ott szurkolt, eléggé féltem, és folyton eltanyáltam...:D jobb előbb megtanulni, akkor elvileg könnyebb:)
2009. dec. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Én másodikos koromban, 8 évesen áprilisban:D

Akkor kaptam az első, nagyobb biciklim, a többi előtte ilyn kicsi pótkerekes volt.2 napig tanultam, első nap él órán át, de nem rúddal meg seprűnyéllel, hanema nagybátyám hátul fogta a biciklim, én tekertem és mindig kérdeztem, hogy uyge fogsz, ő meg igen, persze aztán egyszer látom hogy ottvan nem messze előttem, kiderüt, hogy már negyed órája nem is fogtaxDÉn meg köröztem, köröztem:DEz pénteki nap volt, utána hétvégén már csaka megállás és elindulást kellett tanulnom:D

Öcsém 7-8 évesen tanult meg, teljesen egyedül a dimbes-dombos fákkal meg midnen virággal teli udvarunkon.Nemisértem, itt nemis lehet biciklizni.Ő meg egyedül megtanult:DOlyan ügyes volt.Sok esett bukott, de pár nap alatt megtanulta:)

2009. dec. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Én nem olyan 3 éves voltam, de én is úgy tanultam meg, hogy ráültem és mentem. Jó egyensúlyérzékem van. Egyik szomszédom (aki osztálytársam is volt) viszont nem tudott még 10 évesen sem, mert szülei sosem foglalkoztam vele, és nem tudott megtanulni. Pt mi tanítottuk meg, az utcában lévő többi ygerekkel:) Végülis mostmár tud biciklizni. 17/L
2009. dec. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Ismerősöm most 16 éves és csak pórkerekessel tud menni :S

nem megy neki egyszerűen

2009. dec. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:
Engem kb. 7-8 évesen tanítottak meg biciklizni. Anyámék nem foglalkoztak vele, nagynénémék tanítottak meg :)
2009. dec. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
nekem 3 évesen volt egy triciklim, azzal nagyon keményen zúztam, aztán rá egy éve kaptam egy lila mini bmx-et, olyan kis pótkerekeset. azt nyúztam 6éves koromig, aztán a játszótéren felbátorodtam, és kölcsönkértem a sima 2kerekűt az egyik kis haveromtól. még magam is meglepődtem, amikor kiderült, h tudok így is bringázni :)
2009. dec. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
64%
én is olyan 3-4 évesen tanultam meg pótkerék nélkül menni, a seprűnyeles taktika elég nagy tévhit, mert úgy nehezebb megtanulni egyensúlyozni. Úgy kell feltenni a pótkereket, hogy ha a bicaj függőlegesen van, akkor ne érjen le, de amint kb. 20 fokos szögben bedől, leérjen.
2009. dec. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
én 4-5 évesen kezdtem tanulnid e mindig elzanyáltam és mindig féltem :D aztán kb 8 lehettem amikor nyaraláson a szomszéd gyerek tanított meg. De aztán nem bringáztam, aztán amikor kb 12 voltam kaptam 1 normális bicót, nem oyan szar tescobikeot aztán lépésről lépésre a 3-as lépcsőktől kezdve a 20-30 lépcsőkig megtanultam 1 év után. Bár 1x lejöttem aztán gyáva voltam megin d ezt is kinőttem :D
2009. dec. 21. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
én 5,6 voltam de jól tudok elesni..:)de egykerekezni azt már tudom...
2009. dec. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
58%

Unokaöcsém most lesz január 27.-én 3 éves, és októberbe láttam őt biciklizni egyedül.Hogy tanult meg nem tudom.:D


Én kb. 5 évesen már mentem.Nagybátyám meg apukám segített, egymástól kb 100 méterre álltak én meg közöttük kecajoztam , felborultam , sírtam , mentem tovább:D nekem így lett meg.Mára már motorozom, nagyon elszoktam ettől a jó mozgástól.;)

2009. dec. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!