Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hány éves korban tanulnak meg...

Hány éves korban tanulnak meg a gyerekek biciklizni?

Figyelt kérdés
2009. dec. 20. 10:05
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
én pl 5. anyámék felültettek a biciklire, fogdák azt a rudat, vagy mit, hogy toljanak, de én elindultam és mentem. kissé sajátosan leszálltam de folytattam. nekem ennyi volt a tanulás :D felszálltam és mentem :D
2009. dec. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a szüleik megtanítják. Vannak akik felnőtt fejjel se tudnak, mert akit kicsi korában nem tanítanak meg rá, felnőttként már nem foglalkozik vele.
2009. dec. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
82%
Én olyan 5-6 évesen tanultam meg, de szerintem a rudas megoldás elég béna. Állítsátok be úgy a pótkereket, hogy az egyik kicsit fentebb legyen mint a másik, így ha bicajozik nem gurul mindkettő lent a földön és hátha megtalálja az egyensúlyt magának. Egy idő után vegyétek le a kerekket, ha a gyerek is szeretné, ha fél inkább maradjon még picit. Mellesleg szerintem ez nem korhoz kötött. Ha az egyik képessége nem fejlődik olyan gyorsan, mint elvárnák, addig a másik sokkal jobban működik. Pl a baba, aki 1 évesen szaladgál, de nem beszél és az a baba aki 1.5 évesen kezd el totyogni, de már 1 évesen beszélgetett.
2009. dec. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
100%
Én szerintem már 7 is elmúltam, mikor megtanultam biciklizni. A szüleim nem foglalkoztak vele, ezért magamtól kellett csinálnom. Lejtőről gurultam le, igaz, hogy akácfák között kötöttem ki,(szúrtak, mint az állat)de legalább nem szégyenkeztem tovább, hogy csak tolom a biciklit.
2009. dec. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
100%
Öcsém most 4 éves, és a seprűnyéllel tartogatós-korszakán van.:) De jól halad..;) Sztem 4. év az ideális, az elkezdésre. Én is annyi voltam..:)
2009. dec. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
100%
Én 3éves koromban tanultam meg, elég hamar. Óvodába már magam mentem a kis bicajommal :)
2009. dec. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
én 4 vagy 5 voltam :DD
2009. dec. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
én 3 éves koromba kaptam pótkerekest,aztán 4 éves koromba szedték le a pótkereket róla,aztán apa rárakta a sprűnyelet,de az inkább akadályozóott,mint segített,úgyh inkább leszedte,mert már tudtam biciklizni
2009. dec. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
énis 3-4 lehettem:]
2009. dec. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Ú,akkor úgy látom,csak én voltam nagyon gyáva.:) Én sokáig nem mertem bicajozni, féltem tőle. Szóval már 10 is elmúltam,mire rávettem magam. Nem is volt nehéz, de jó pár kemény borulásom azért volt.

21/L

2009. dec. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!