Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fegyencedzés, street work out...

Fegyencedzés, street work out fehérje?

Figyelt kérdés
Most szeretném elkezdni a fegyencedzést majd később a street work out ot , van rajtam egy kis felesleg ugy terveztem hogy edzések után innék fehérjét ezt többen ajánlották mert ez segítené az izmok fejlődését , az lenne a kérdésem hogy a felesleget előbb adjam le és utána szedjem a fehérjét vagy nyugodtan lehet ettől függetlenül ?

2014. febr. 27. 22:14
 1/5 aikiboxer ***** válasza:
Ettől függetlenül ihatod edzések után. De a kajádat is tedd rendbe, mintha súlyokkal edzenél.
2014. febr. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a fehérje az egyetlen dolog amit fogyaszthatsz szinte kedved szerint, a felesleg nem rakódik le zsír formájában, hanem a vesét terhelve elhagyja a szervezeted.

A zsír és szénhidrát amivel csínján kell bánni, persze fordított sorrendben.

2014. febr. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz, az extra fehérje is tud zsírosítani, annak is van kalóriaértéke, ne mondj hülyeségeket. És pont, mivel terhel ez is, mint amúgy minden más, ezt sem lehet kedvedre akármilyen mennyiségben fogyasztani. Naturálban 3g/ttkg/nap mennyiségnél már nem ajánlott fentebb menni, és mellesleg nem is célszerű. De már ennyinél sem árt azért egy sima kontroll labort csináltatni, a biztonság kedvéért, mert valakinek nem bírja még ezt sem a szervezete. Persze ez nem gyakori, de minek a kockázat, egy ilyen vizsgálat meg nem igényel sokat.
2014. febr. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszolat , èn csak edzès után gondoltam a fehèrjèt nem terveztem többször mert az már szerintem felesleges

,

2014. febr. 28. 06:12
 5/5 anonim ***** válasza:
jó én ésszerû keretek kõzött gondoltam a bármennyit :D
2014. febr. 28. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!