Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elérhető látványosabbb fejlődé...

Elérhető látványosabbb fejlődés itthon is?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy kicsit jobb testet mert ami mostvan az nem elfogadható számomra :D szeretnék mellizmot, has, kar (látszik 6 db kocka de alig...) bőrőm se valami feszes kb olyan a testem mint egy 12 éveskisfiu-é mellizom nélkül :D amik vannak itthon1,5 kilos 2 kis sulyzo és ugrokőtél ezekkel sokra nem megyek...:D meg Form Shapper nevü hasgép. Tudnátok nekem segíteni valami kezdő edzéstervben vagy valami hasonloban hogyan lehet egyátalán itthon mellizmot összekreálni kondigép nélkül?:S sajnálom hogy összefügéstelenül írtam... 168cm 53kg 16/F

2013. márc. 20. 22:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
fegyencedzés és hasonló könyvekben van fantázia, és persze megfelelő táplálkozás is kell.
2013. márc. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
úgy tudom hogy avval nem lehet látványos izmosodást elérni xd
2013. márc. 20. 23:20
 3/14 anonim ***** válasza:
18%

Szedj ossze sajatmagadnak karizom, has es hatizom gyakorlatokat, ne gondolj tul bonyira: pl. fekvotamasz normal, fekvotamasz hogy a labaid egy szekreteszed, lebegoules, hatonfekve felhuzott terdekkel tarkoratett kezzel fej, nyak.hat felsk reszenek felemelese, stb...szoval klasszik tesioras gyakorlatok, elotte ugralokoteles bemelegites mehet. karemelgetes a kis.sulyzokkal, bivepszre stb. mehet. csinalsz egy kezdosort 50 ez 50 az, mindennap.csinalod, aztan egy het.mulva emeled a.szamokat. Ha valamibol erzed, hogy birsz tobbet, akkor wmelheted hamarabb is. Mindig nyujts a vegen vagy meg inkabb a bemelegitogyakorlatok utan es aztan lazits is. Elvilwg magadtol ehesebb leszel, de egyel tobb feherjet...ocsemek meg a banan+tej+ bele egy nyers tojas turmixra eakudtek. ja es ok futottak is heti 3-szor.

Szivesen irnek neked gyakorlatsort, de a gyakorlatokat jobb eloben is latni, meg hat tenyleg nem nagy vasziazdasz"

2013. márc. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
16%

2-es vagyok: bocs a gepelesi hibakert...a vege nem ment el:

Kitarzas kell, fokozatossag (emelkedo szamu ismetlese a gyakorlatoknak). 21 evesen szimplan a koliszobaban heti 5x1 oras erositessel egy honap alatt kockas.hasam lett, akkor.meg szo nem.volt fegyenc meg fityfene edzestervekrol:-).

53 kilorol 57-re eljutni is oriasi valtozas! (ha sportolassal teszed). Inkabb legyel sovany, szalkas izmos, mint felfujt feherjevel es esetleg meg massal is pumpalt izmoska...annak nincs semmi ertelme. 35/n

2013. márc. 21. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: az izom az fehérjéből épül fel, akármilyen szálkás akkor is...
2013. márc. 21. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
P90X edzésprogram, otthoni, naponta összeállított edzésprogram, használhatsz eszközöket de anélkül is csinálhatod. Étkezés is meg van adva.
2013. márc. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Osynho ***** válasza:
89%

"Inkabb legyel sovany, szalkas izmos, mint felfujt feherjevel"


Ezeken a hozzászólásokon nem tudom, hogy sírjak, vagy nevessek. :/

2013. márc. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Kőszőnők minden választ, de tudtomal a fehérje nem fúj fel:D
2013. márc. 21. 13:39
 9/14 anonim ***** válasza:
[link] Itt egész egyszerű és hatásos gyakorlatok vannak csak egy pár kézisúlyzót kellene beszerezned. (Tescoban most akciós) Meg egyél sok husit körettel, de vigyázz, abban is van bőven fehérje, fel ne fújódj nagyon!
2013. márc. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Sága ***** válasza:
Szerintem megfelelö ètrenddel a fegyencedzés nagyon jòl formàl egy kb fèl èv ès làtszik ez az.Gyorsan hozzàteszem mielött lehurrognak hogy a fegyenctöl max athletikus tested lesz,ha "nagyon" izmosat akarsz akkor kondiba kell menned.Èn lassan kèt ève csinàlom rajtam is làtszik pedig èn kicsit kövèr vagyok.
2013. márc. 22. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!