Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elérhető látványosabbb fejlődé...

Elérhető látványosabbb fejlődés itthon is?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy kicsit jobb testet mert ami mostvan az nem elfogadható számomra :D szeretnék mellizmot, has, kar (látszik 6 db kocka de alig...) bőrőm se valami feszes kb olyan a testem mint egy 12 éveskisfiu-é mellizom nélkül :D amik vannak itthon1,5 kilos 2 kis sulyzo és ugrokőtél ezekkel sokra nem megyek...:D meg Form Shapper nevü hasgép. Tudnátok nekem segíteni valami kezdő edzéstervben vagy valami hasonloban hogyan lehet egyátalán itthon mellizmot összekreálni kondigép nélkül?:S sajnálom hogy összefügéstelenül írtam... 168cm 53kg 16/F

2013. márc. 20. 22:57
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Sajnos kondira egyáltalán nincs pénzem.
2013. márc. 23. 00:08
 12/14 Sága ***** válasza:

Ezért ajánlottam a fegyencet,csak pár dolog kell hozzá:

-kosárlabda-teniszlabda vagy vmi ilyesmi méretű labda

-húzódzkodórúd,ami az ajtókeretbe rögzíthető

-egy törölkző

ezeket ha szerencséd van kb 5000ft-ból megúszod,és ha jól eszel(nekem a szénhidrátszámolgatás jött be),és csinálod a fegyíencet akkor egy jó athletikus alkatot el tudsz érni.Gyúrós testalkatot persze csak súlyzós edzéssel lehet elérni.

2013. márc. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ha nincs pénzed kondibérletre akkor sasold meg ennek az ausztrál srácnak a videóit, biztos találsz egy-két ötletet, sőt ha tudsz eléggé angolul akkor tanácsokat is sérülésekkel stb. kapcsolatban:


http://www.youtube.com/user/FitnessFAQs/featured

2013. márc. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszönnök minden választ :D

-kosárlabda-teniszlabda vagy vmi ilyesmi méretű labda

-húzódzkodórúd,ami az ajtókeretbe rögzíthető

-egy törölkző

------------

törölköző ? why? :D amúgy labda van meg törölközö is rudam nincs csak :D

2013. ápr. 1. 12:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!