Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítők, kondisok! Hogy...

Abrakadabra1928 kérdése:

Testépítők, kondisok! Hogy magyarázzam el itthon, hogy a fehérje amit a kondiban veszek nem káros?

Figyelt kérdés
Pár napja vettem a kondiban fehérjét, ez az első, kezdő vagyok de már jó pár hónapja járok és javasolták többen is ezt a proteint, csak az a probléma, hogy itthon ettől annyira kiakadtak, hogy már félek itthon elkészíteni a shake-t, azt állítják, hogy komoly betegséget okozhat,és rengeteg káros anyag van benne, na most, hogy magyarázzam el neki, hogy ez teljesen nem igaz?
2013. márc. 18. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
2013. márc. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 dirtboy ***** válasza:

egyrészt ne te magyarázd hogy nem igaz hanem ők magyarázzák már meg hogy miért is igaz és nevezzék meg azokat az anyagokat amik szerintük károsak.


másrészt meg miután csendben maradtak hogy nem tudtak mondani egy anyagnevet sem mutasd meg nekik ezeket:

[link]


http://www.youtube.com/watch?v=yHnmsrMbqLY

2013. márc. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

sajnos ez egy reménytelen küzdelem, az én szüleim is kiakadtak rajta, ordibáltak eleinte, hogy tönkreteszem magamat meg ilyenek, próbáltam érvelni-- nem vállt be.

Kerestem nekik részletes leírásokat neten-- ráfogták, hogy ez csak marketing fogás.

Kerestem a márkától teljesen független leírásokat-- mese habbal...


Később apám egyenesen le akarta húzni a wc-n, szerencsére tudtam vele közölni, hogy a vödör amit a kezében tart 30e huf... akkor csak elzárta előlem.

Megkértem a háziorvosomat, magyarázza el neki, ez meg is történt, azóta ihatom, de ha szóba kerül, a mai napig nem érti meg, hogy az ugyan olyan fehérje mint ami az ételben van csak koncentrált.


Vannak emberek akik sajnos ennyire buták.

2013. márc. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A dokis jelenetig már én is eljutottam, annyira nem hitték el, hogy nem mérgező :D

De a doki azt mondta, hogy nem ajánlja. Szóval most még mindig el van zárva előlem :D szülőfüggő, kérdező..

2013. márc. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hála isten az én dokim 30 as pasi és egy konditerembe járunk:p
2013. márc. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!