Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Érdekel a véleményetek, ti...

Érdekel a véleményetek, ti mit ajánlanátok fogyás és alakformálás gyanánt?

Figyelt kérdés

Két hete rendszeresen futok, heti 4-5 alkalommal 3-4 km-ert kb fél óra alatt, utána 10 perc nyújtás. Vásároltam thermo drine pro-t és pár tasak ultra loss port, mert kb 3 hónap múlva lesz egy esemény, amire szeretnék 6-8 kilót leadni, mivel szeretnék beleférni egy bizonyos ruhába... :)Tulajdonképpen nem is a kiló, hanem a centi a lényeg. Az étrendemen gyökeresen változtattam, nem esze lisztes és cukros ételeket és minél több zöldséget és gyümölcsöt viszek be, és több folyadékot iszom, bár ez utóbbi nagyon nehééz, a napi 1,5 liter már megvan! Az esti nassolásról nem tudtam még lemondani de a csokikat és lekváros zsemléket felváltotta egy marék goji bogyó vagy egy müzliszelet.

A kérdése(i)m a következő(k): Milyen más otthon és kis helyen (sajnos kicsi a lakás) elvégezhető feladatot, dvd-t, vagy linken megtalálható feladatsort ajánlanátok a cél gyorsabb elérésének érdekében? Vagy valami olcsóbb konditermet/sporttevékenységet a XIX kerületben? Esetleg súlyzókat vegyek? Egyébként 160 cm vagyok, kb 62 kg, és a testzsírszázalékom a rosszban van...Legalább is egy omron gép szerint. A válaszaitokat előre is köszönöm!



2014. jan. 13. 14:00
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Sajnos nem vagyok túl gyakorlott az itteni dolgokban, fogalmam sincs hogy ki ír :D igazából én már annak is örülök hoyg elkezdtem ilyen lelkesen futni, egy cikkben olvastam hogy nem egészséges, dehát most csak arra az időre amíg gyorsan leszalad itt ott egy centi, azt gondolom hogy nem probléma, csináltam én már egy pár dolgot az életembe ami az életembe is kerülhetett volna.. a mellem hatalmas ez is egyfajta nehezítés, azt mondták nem lehet vele futni,én megcsináltam. Szóval amíg nincs partnerem más edzésformára addig marad a taebo, azt úgyis szeretem, és végül is idáig semmit nem csináltam, akkor ez csak ér majd valamit!

A kapcsolatra kitérve pedig az internetes társkeresést meg én nem javaslom. Egyszer próbálkoztunk, pár százezer forint, egy kiváló munkahely bánta, ráadásul anyámat is rábeszéltem akkor, és most én szívom mert egy vidéki összeférhetetlen idiótával van együtt aki szétbombázza a családot...lehet hoyg csak a családom szerencsétlen ebben, de azért gondold meg. AZ interneten nagyon sokan hazudnak és manapság azt látom hogy "menő nagyobbat mondani"...de lehetséges hogy én tévedek :)

Jó hogy már fősulis vagy, nekem mindig is dolgoznom kellett,és vendéglátó mellett nem ment a sulizás. Úgyhogy jobb későn mint soha alapon most csinálom az érettségit :D

Az viszont már kevésbé hogy ez elveszi minden idődet, de ennek nyilván a gyümölcsét később fogod élvezni!

2014. jan. 14. 00:22
 12/12 anonim ***** válasza:

Sokáig írtam névvel, de hajlamos olyankor egy kultusz kiépülése az ember neve körül.. így ha nicknévről nem is, százalékok alapján valamennyire be lehet azonosítani az embereket :)


Igazából mire írtam hogy csak én írtam neked, addigra kaptál egy 70% körüli válaszolótól egy választ, de jó amúgy az is.


Taebo-t akkor videó alapján csinálnád? Mert kereshetnél ilyen edzést hozzád közel eső fitnesz teremben, csoporttal, edzővel talán szórakoztatóbb? :)


Ha a 19. kerületben laksz, akkor úgy mondom, hogy nincs hozzád közel (bár Soroksárról/Erzsébetről járnak hozzánk lelkesebbek) lehet 1 óra is meglesz az utazás ~a Lehel térig kb. de azon a környéken van igen különleges edzésünk. Ez erősítéssel (csajoknak ez úgymond alakformálás) egybekötött női önvédelem és Taichi (kungfu) edzés, illetve nyújtó, lazító + gyógytornák, qigong edzések amik segítenek a belső (hormonális) egyensúlyt helyre állítani, megerősíteni. Na most a Qigong edzőm tart valamikor elvileg taebo órákat is (vagyis én nyáron edzettem ilyet is nála, nagyon szórakoztató volt) gondolom valamikor most is van órája, de szerintem ezek az órák már annyira újpesten vannak, hogy jóval többet utaznál mint ameddig az edzés tart.. :D


Viszont önvédelmezés, erősítés/alakformálás, ezek az edzések 10 percre vannak a Lehel tértől, csak tippként írom.

2014. jan. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!