Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit ért a tesitanárom az...

Mit ért a tesitanárom az alatt hogy jó a futótechnikám?

Figyelt kérdés
Mert elvileg az is beletartozik, hogy hogy vesszük a levegőt,... De azt ő nem látja(!?) akkor pontosan mit ért ez alatt?

2013. dec. 10. 22:17
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom.. Szeretnék jobb futó lenni, ês szeretném szeretni a futást..de valahogy elment tőle a kedvem, mert olyan monoton, meg sosem sikerül megállás nélkül 5 km feletti táv teljesítêse. Ês egy rossz futóverseny eredménye is közrejátszik ebben (kb 15-ből lettem abszolútban a 7., az időmön próbáltam javítani, de sehogy nem jött össze:( ) Egyedül suliban szeretem csinálni, mert ott még sikerélményem is van., de csak úgy magamtól, egyedül, annyira nem izgi.( futótárs sehogy sincs a közelben) egyébként îgy kívülről tök tetszik ez a sport, ês felnézek a futó emberekre.. Tudnál valamit ajánlani, amitől újra belelkesedek?
2014. jan. 19. 15:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!