Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Nagyon félek, miért nem érti...

Nagyon félek, miért nem érti meg a tesitanárom?

Figyelt kérdés
Szóval a történet ott kezdődik hogy elég érdekes tanárunk van ugyanis kiküld minket az udvarra de ő benntmarad a tanáriba és onnan mindja mit kell csinálni... viszont legtöbbször aztmondja hogy focizzunk, és nekem itt kezdődnek a gondok. Valamiért engem sosem érdekelt a foci, persze kipróbáltam és azért tudom az is mondani hogy nem is szeretem. Csak sajnos ezt hiába mondom a tanárnak ő nem érti meg. Számtalan más dolgot csinálhatnék de nem.... pl.szeretek kosarazni, és néha ha tudok kérhetek is egy kosárlabdát de a legtöbbször aztmondja hogy menjek focizni. És látom az arcán hogy szinte örül neki hogy nekem nem rosszat tesz... sajnos minden tesin nagyon stresszelek ugyanis ha beállít focizni és nem csinálok valamit jól ugye azért a többiek eléggé lecsesznek. Mimden tesióra előtt már agyon izgulom magam hogy mi lesz. Sokszor aludni se tudok. A szüleimnek is próbáltam mondani de szerintük ha elküld focizni nekem azt kell tennem. Az eredményeim is egyre rosszabbak lesznek emiatt. Nem tudom mit tegyek most is nagyon izgulok mi lesz holnap.(és hogy ne lehyen félreértés tisztelem azokat akik szeretik a focit és semmi bajom velük) köszönöm a válaszokat előre is!

2013. nov. 25. 23:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szerintem először is az osztálytársaiddal próbáld megértetni, hogy neked ez nem megy és nem veszik hasznodat és ezt tartsák tiszteletben. Ha nem muszáj ne vegyenek be a csapatba, és ne passzoljanak neked. Hagyjanak ki.

Te meg járkálj ide-oda meg kocogj egy kicsit a pálya szélén mintha benne lennél.Csak ne pánikolj végül is ez egy tesi óra.

Én is rühelltem leírni nem tudom mennyire. Én szépen ki is vontam magam alóla egy idő után, mikor csapatot kellett felállítani már senki sem választott engem.

Szóval kifoghatsz a tanáron.

2013. nov. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen már mindtam nekik és nagyjából meg is értik. Általában a kapuba szoktak beállítani csak hát ugye ott se jeleskedek és hát ugye ez nem mindenkinek tetszik :s
2013. nov. 25. 23:32
 3/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Én nagyon béna vagyok fociból, már gimiben is az voltam. Nincs hozzá érzékem és kész. Meg.. nem is igazán érdekel(t) ez a sport.

Én is nagyon utáltam eleinte a "szabad foglalkozást" tesi órán. Eleinte a kapuba álltam, mert azt hittem az nem nagy szerep. Persze nem védtem ki mindent. Valóban idegesítő volt a sok hőbölgés. De ez ellen úgy sem tudtam mit tenni... Azt tanácsoltam nekik, hogy legközelebb ne engedjék az ellenfelet gólhelyzetbe, ha nem akarnak kapni.

Aztán rájöttem, hogy ha beállok futkosni, akkor kevesebb a figyelem. Úgy csinálok, mintha a labda után futnék, de valahogy sosem vagyok olyan helyen, ahova érdemes passzolni...


Unalmasan teltek a focizós tesiórák... Nem lehet kibújni alóluk. Sz@rd le, és valahogy bírd ki csengetésig. Nekem annyi szerencsém volt, hogy amúgy jóban voltam a többiekkel és valahogy azért elfogadták, hogy nem leszek az osztály Ronaldoja.. Fogd fel a beszólásaikat is afféle poénként. Játssz rá pluszban a bénázásra... És amíg rohangászol, gondolkodhatsz (számodra) értelmesebb dolgokon.

2013. nov. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Ezt egy kicsit túl beszéled és gondolod. Én nő vagyok és általános iskolában a kézilabdát erőltették a lányok. Úgy utáltam, mert nem ment. Később kiderült, hogy mások is utálják. Aztán összefogtunk és megbeszélés alapján kidobosoztunk vagy kosaraztunk. Így mindenki jól érezte magát. Volt úgy hogy fiúk is hozzánk jöttek játszani, mert unták a focit. De azért szólok, hogy sokan örülnének ha ez lenne a legnagyobb problémájuk. Kicsit túlzásba viszed az agyalást. Ha nem tudsz aludni akkor előtte fáraszd ki magad. Segíts a házimunkában és edzeni kell. Ennyi.
2013. nov. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Neked pszichológus kell, mert ha ettől ennyire stresszes leszel, mi lesz veled egy állásinterjún....
2013. nov. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ezek nagyon picike gondok, hogy mi van tesi órán. Ez semmi, nulla, nem számít. Ennél ezerszer komolyabb problémák lesznek az életben, amiket tudni kell majd kezelni.
2013. nov. 26. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

Szerintem is menj pszichológushoz. Ez egyáltalán nem ciki dolog, és minél előbb fordulsz vele szakemberhez, annál előbb le tudod küzdeni. Az iskolában kell lennie pszichológusnak, hozzá menj, beszélj meg vele időpontot - ő teljesen ingyenes.

Talán ha beszélget veled, utána a szüleiddel és a testnevelés tanárral is meg tudja értetni, hogy milyen negatív hatása van ennek rád, és hogy nem így kéne csinálni.

(Amiatt viszont ne aggódj, hogy nem mondhatsz el neki akármit, hidd el, csak annyit fog továbbítani a szüleid felé, amennyibe te beleegyezel, és amennyi a te felépülésedhez szükséges.)

2013. nov. 26. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen a gimiben. Én mindig reménykedtem hogy nélkülem meglesz a megfelelő létszám a két csapatban a focihoz, én meg mehetek kosárra dobálni. Néha összejött, de van amikor csak egy ember hiányzott és muszáj voltam beállni, én is kapuba álltam mert ott nem sok mindent kell csinálni. Utáltam a tesit.
2013. nov. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen tesitanárom, én is gyûlölöm a focit, sõt egy gyerekkori baleset miatt rettegek a labdától, ezért is mindenki mindig felém rúgta, egyszer elszakadt valami a fejemben, teljes sötétség, a következõ emlékem, hogy csupa vér a kezem és az igazgatóiban ülök, nem az én vérem volt, megúsztam egy fegyelmi tárgyalással, és soha többet nem kényszerített focira az a paraszt...
2013. nov. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 homo ludensz válasza:
Gyerekkoromban szünidőben,nyáron mindig a grundon fociztunk akkor még volt grund.Bevonultam és az őrsökön mindenhol egyforma kultúrszoba, tv ,biliárd asztal és röplapdalpálya volt. Utáltam, ott ültem a szélén és igen hülyén éreztem magam. Mindenki a felettesem volt és ha kedve támadt megparancsolta hogy álljak be.Azután hoztak egy lengőtekét az sem igen kötött le de inkább őket néztem s néha játszottam is. Nem működik gombnyomásra mindenki én talán lovagolni szerettem volna megtanulni mert szeretem a lovakat is. Volt pár hátas de azok kapták aki eleve meg tudták ülni.
2013. nov. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!