Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Nagyon félek, miért nem érti...

Nagyon félek, miért nem érti meg a tesitanárom?

Figyelt kérdés
Szóval a történet ott kezdődik hogy elég érdekes tanárunk van ugyanis kiküld minket az udvarra de ő benntmarad a tanáriba és onnan mindja mit kell csinálni... viszont legtöbbször aztmondja hogy focizzunk, és nekem itt kezdődnek a gondok. Valamiért engem sosem érdekelt a foci, persze kipróbáltam és azért tudom az is mondani hogy nem is szeretem. Csak sajnos ezt hiába mondom a tanárnak ő nem érti meg. Számtalan más dolgot csinálhatnék de nem.... pl.szeretek kosarazni, és néha ha tudok kérhetek is egy kosárlabdát de a legtöbbször aztmondja hogy menjek focizni. És látom az arcán hogy szinte örül neki hogy nekem nem rosszat tesz... sajnos minden tesin nagyon stresszelek ugyanis ha beállít focizni és nem csinálok valamit jól ugye azért a többiek eléggé lecsesznek. Mimden tesióra előtt már agyon izgulom magam hogy mi lesz. Sokszor aludni se tudok. A szüleimnek is próbáltam mondani de szerintük ha elküld focizni nekem azt kell tennem. Az eredményeim is egyre rosszabbak lesznek emiatt. Nem tudom mit tegyek most is nagyon izgulok mi lesz holnap.(és hogy ne lehyen félreértés tisztelem azokat akik szeretik a focit és semmi bajom velük) köszönöm a válaszokat előre is!

2013. nov. 25. 23:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Akik szerint ez nem probléma, azok gondoljanak már bele, hogy õ egy gyerek, akit az ilyen hozzáállassal, hogy ne foglalkozzon vele, fogadja el stb, már most gyerekkoràban arra neveltek, hogy a problémákat nem megoldani kell, hanem elfogadni... pontosan ezzel a hozzáállássan nevel ki kis hazánk tömegével rabszolgákat akik éhbérért szó nélkül dolgoznak, esznek(fõleg szemetet) aztán megint dolgoznak, és ennyi az életük.

Ha gondod van egy tanároddal, igenis kérj segítséget, szüleidtöl, osztályfõnöködtõl akitõl csak tudsz, ne állj be a sorba soha!

2013. nov. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 kakao01 ***** válasza:
hát ha nekünk a tanáriból mondta volna a tanár, hogy mit csináljunk le se szartuk volna kb az udvaron pedig megőrültünk volna :D
2013. nov. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
43%

Ugyan miért ne tudnál aludni ettől?

Én se szeretem sem a röpit, sem a kosarat, de minden órán játszanunk kell, és ebből feleltet. Mert ebből áll a torna, matekórán sem úgy van, hogy tetszik/nem tetszik alapon vesszük az anyagot...

2013. dec. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én nekem általános iskolában volt ugyan ilyen csak nálam az volt a helyzet hogy tudtam és szerettem is focizni de tesiórán mindig 'bepánikoltam' + nekem szerencsém volt a tanárral is és azzal hogy volt 1 haverom akivel mindig lógtunk csak ő gyógytesis volt és volt hogy csak egyedül lógtam de legtöbbször rávettem hogy ne menjen gyógytesire hanem jöjjön ki(nem mindig engedte meg a gyógytesi tanárja hogy eljöjjön de volt olyan hogy a tanár nekik is szabadfoglalkozást adott ami a semmittevés volt :D).A lényeg ha van egy olyan jó haverod mint nekem volt akkor próbál meg rávenni hogy ő se tesizzen ha jó haver akkor teljesíteni fogja a kérésedet.

De gimnáziumban már focizok és szeretem is.Lehet hogy te is megszereted,bár én szerettem csak 'bepánikoltam'.

2014. jan. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!