Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek akar tőlem valamit...

Szerintetek akar tőlem valamit a tesitanárom?

Figyelt kérdés
14 éves fiú vagyok és ma tesiórán egyedül voltam a tanárommal mert az egyik gyakorlatot rosszul csináltam és ő megmutatta,de én végig a melleit néztem,mert szépen kint volt az egész :)) nagyon tetszettek és mintha ő ezt tudta volna ÉS RÁMMOSOLYGOTT!!! ezután megköszöntem neki és elköszöntem. Amit tudni kell róla hogy kb 35-40 éves lehet, és nagyon jó formás teste van,de persze nem egy ilyen bababőrrel :) szóval azért nem az a kitűnő nő,hanem hát egy jó kis milf... Szerintetek akart tőlem valamit,kár volt elköszönni? esetleg lehet még valami? vagy ki***szottul kanos vagyok és megőrjít engem? :D
2013. szept. 23. 13:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Éhes makk disznókat álmodik...álmodozz csak.
2013. szept. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintebb lehet ebbol valami meg 3-4 alkalom kettesben es megtanulod azt a gyakorlatot amit eddig nemtudtal....
2013. szept. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha még egy érett, férfias 18 évestől akarna valamit egy felnőtt tesitanárnő, azt mondanám, oké. De egy 14 éves kisfiútól? Gondolkozz már el...
2013. szept. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
túl sokat képzelsz el csak simán kedves volt tuti nem akar tőled semmit :D
2013. szept. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Lehet hogy 14 vagyok de korán érő 186 cm vagyok 82 kg és izmos is... szóval ez a kisfiú egy kicsit hát hogyismondjam szíven ütött :'( XD
2013. szept. 23. 13:58
 6/10 anonim ***** válasza:

"szóval ez a kisfiú egy kicsit hát hogyismondjam szíven ütött"


Pedig nem értem miért, simán megmertem volna kockáztatni (ha nem írsz életkort) hogy alig vagy 10 éves, az írásod alapján.

2013. szept. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én meg meg merem kockáztatni,hogy egy élettelen,elkeserült ember vagy,akinek a legjobb szórakozása mást ,,oltani" gyk-n...
2013. szept. 23. 17:45
 8/10 anonim ***** válasza:
Sajnos hihetetlen rossz emberismerő vagy.
2013. szept. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
tegnap dugtunk
2013. szept. 26. 16:35
 10/10 A kérdező kommentje:
ma is dugtunk
2013. okt. 3. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!