Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Azt mondja a srác a szülésről,...

Azt mondja a srác a szülésről, hogy nem akar hallani ilyen gusztustalanságot. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Beszélgettem egy sráccal. Mondta hogy a csajok mennyivel jobban bírják a fájdalmat, pl tetováláskor. Mondtam hogy persze, mert a szülés is ezért vagyunk mi nők keményebbek, jobban bírjuk a fájdalmat. Erre azt mondja "jaj hagyjad már, ilyen gusztustalanságról nem akarok beszélni". De milyen már...Én sem a tocsogó vérre gondoltam, de ilyet mondani...
2013. szept. 20. 20:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Hagyjad, ő káposztából kelt ki.
2013. szept. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
38%
Az 1 fogyatékos hülye gyerek többet ne is állj vele szóba...
2013. szept. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Valszeg még nagyon fiatal srác.
2013. szept. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Vannak ilyenek. Nekem volt olyan osztálytársam, aki egy véres sebtől is elkezdett öklendezni, szóval...
2013. szept. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem szép. Nem akarunk erre gondolni. Láttál már belülről embert? Abba sem akarsz belegondolni amikor randizol.
2013. szept. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
37%
Csak gyerek. / Nem érett.
2013. szept. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Pain for Pleasure ***** válasza:
Szerintem is gusztustalan, de attól még egyben a világ legtermészetesebb dolga. Valószínű a srác még fiatal, majd ha a felesége fog szülni, nem így fogja gondolni. :)
2013. szept. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Így fogja gondolni. Divat most az apás szülés. Pszichológusok leírták hogy ezt a traumát sok házasság nem éli túl. Régen sem a férfiak nézték hanem a család nőtagjai és a bábák.
2013. szept. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az születés az élet nagy csodája, ettől függetlenül ahogy lezajlik, nem a legszebb látvány, pláne a legtöbb férfi számára ijesztő. Jó fogalmazhatott volna a srác kevésbé erősen, de én nem botránkoznék meg ezen.
2013. szept. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Figyelj, én lányként is óckodom kicsit ettől a dologtól annak ellenére, hogy egyszer majd szeretnék szülni. :/ Én minden ilyen orvosi dologtól rosszul vagyok, úgyhogy ebbe se szívesen gondolok bele. Persze azért egyben gyönyörű élmény is lehet, de szerintem semmi botrányos nincs abban, hogy ezt mondta a srác. Mondjuk tényleg fogalmazhatott volna szebben... :D
2013. szept. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!