Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért akar rólam képet látni...

Miért akar rólam képet látni a srác? Az anyjának megmutatni?

Figyelt kérdés

Találkoztunk már párszor, tehát látott élőben. Nincs fent rólam facen fénykép, de azt mondja chaten "Miért nincs képed?" mondom csak, meg mert nem tartom fontosnak. Erre ő: kár, mert anyám kíváncsi volt rá hogy kivel chatelek, meg akartalak mutatni neki.

Most ez komoly lehet? Szerintem csak szivatni akar, mert tudom hogy egy másik csajra nyomul nagyon.


2013. szept. 2. 23:29
 1/4 Christiano Ronaldo ***** válasza:
A haverjainak akarja mutogatni, vagy csak ki akarja csapni rád, nem hinném hogy ennél sokkal bonyolultabb lenne az egész...
2013. szept. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az ezalatti kérdés: Maszturbáláshoz valami segítség?"
2013. szept. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Áhh nem vagyok olyan jó nő. Meg mondom tudom van egy másik csaj akire nagyon nyomul, róla fürdőruhás képet akart szerezni, rólam meg csak egy sima képet. Hogy anyjának megmutasson :D

De ez kamu szöveg. Na most vagy haverjainak akart megmutatni hogy kiröhögjenek hogy kit szivat...Vagy tényleg csak látni akart rólam fotót.

2013. szept. 2. 23:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Meg akarja ijeszteni az öccsét vele.
2013. szept. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!