Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Azt mondja a srác a szülésről,...

Azt mondja a srác a szülésről, hogy nem akar hallani ilyen gusztustalanságot. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Beszélgettem egy sráccal. Mondta hogy a csajok mennyivel jobban bírják a fájdalmat, pl tetováláskor. Mondtam hogy persze, mert a szülés is ezért vagyunk mi nők keményebbek, jobban bírjuk a fájdalmat. Erre azt mondja "jaj hagyjad már, ilyen gusztustalanságról nem akarok beszélni". De milyen már...Én sem a tocsogó vérre gondoltam, de ilyet mondani...
2013. szept. 20. 20:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az élet tele van mocsokkal, vérrel és gusztustalansággal, mégis szeretjük és imádjuk nagy kanállal enni.
2013. szept. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Lányként én is undorodom tőle, na és? Lehet, hogy az élet egyik része, és fontos momentuma, de maga a folyamat akkoris undorító, ha belegondolok, hogy bújik ki egy emberi lény egy másik emberi lényből. Ez van.
2013. szept. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!