Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ismerkednél külföldivel? Akár...

Ismerkednél külföldivel? Akár m. o-on, vagy ha te vagy külföldön?

Figyelt kérdés

2013. szept. 21. 17:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én egy lengyel lánnyal kavarok.Itt voltak táborban.Lefeküdtem vele.

Már tanulom a nyelvet,és szerintem tél végén kimegyek hozzá

2013. szept. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Igen. A magyar lányoknál rosszabbak nem lehetnek.
2013. szept. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
naná.
2013. szept. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Célom a jövőben egy japán/koreai barátnő/feleség, szóval mindenképp :D
2013. szept. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Szerintem a világon az egyik legérdekesebb dolog egyrészt idegen nyelven beszélni, másrészt pedig idegen kultúrákról, országokról többet megtudni, és azokat első kézből megtudni, egy olyantól, aki az adott helyen él.

Nekem sok külföldi barátom, ismerősömből van Amerikából, Svédországból, Németországból, Ausztriából, Izraelből, Görögországból, Törökországból, Londonból, innen-onnan.

Mivel a szerelem-szex témába tetted fel a kérdést, gondolom kapcsolatra értetted. Vagy nem tudom, de azt sem zárom ki. Randiztam már izraelivel, meg svéddel is, nyilván, ha valaki szimpatikus és jól kijövök vele, és nincsenek különösebb nyelvi nehézségek, akkor lehet róla szó.

2013. szept. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Párkapcsolatra értettem.

Az én esetemben úgy lesz, hogy külföldre megyek és ugye ott nagyobb eséllyel találkozok az ottaniakkal, mint magyarokkal. Remélem ők is ismerkednének külföldivel :) Amúgy én igen, Németországba megyek nemsokára.

2013. szept. 21. 18:02
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom azt mondanom sem kell, hogy minél távolabbi kultúrából származik az illető, annál bonyolultabb a helyzet és annál toleránsabbnak és megértőbbnek kell lennetek. Nem lebeszélni akarlak, nekem is külföldi a párom és néha olyan, mintha nem másik országból, hanem másik univerzumból jött volna xD
2013. szept. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az én vőlegényem skót. Nekünk simán ment az ismerkedés, a skót vagy a német kultúra nem tér el nagyban a magyartól.
2013. szept. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, persze! Miért ne? :DD Az ismerkedés jó dolog! :)
2013. szept. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Simán! naná!
2013. szept. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!