Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Napi 50 felüléssel, törzsemelé...

Napi 50 felüléssel, törzsemeléssel és guggolással izmosodok/fogyok?

Figyelt kérdés
Naponta ha megcsinálom ezeket akkor fogyhatok, esetleg izmosodhatok? Közben persze arra is odafigyelek, hogy mit eszek. És egy héten egyszer eljárok kettlebellre is.:)

2013. nov. 16. 20:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus. Kevés, átgondolatlan, hasraütésszerű. Olvass még az edzésről és a táplálkozásról, kezdetnek egy body.builder alapismeretek, hogy egyáltalán tudd, miről is van szó.
2013. nov. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Többet tudok, mint hinnéd. ;) Régóta olvasgatom és csinálom is ezeket. De most az volt a kérdés, hogy ennyitől izmosodhatok e vagy elérhetek e bármit is...
2013. nov. 16. 21:13
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyit tudsz, akkor miért kérdezed? Pláne, ha már csinálod.
2013. nov. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Szergej55 ***** válasza:
100%
Ha tényleg olvasgattál volna a témával kapcsolatban, akkor tudnád, hogy a kaján múlik, hogy izmosodsz-e, esetleg fogysz. Ha már kérdezel, legalább hallgass arra, aki tud segíteni.
2013. nov. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

amit írtál az egy jó kis bemelegítés.

bemelegszik a törzs elől-hátul,guggolással kicsit megemeled a pulzust és már kezdheted is az edzést.

2013. nov. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj,de amíg ilyen kérdéseket teszel fel addig csak hallgass ránk és ne okoskodj..


50 felülést ne egyszerre.Inkább 3x15-20 db,vagy csinálhatsz helyette hasprést.

Törzsemelésből rengeteg van,azt nem tudom melyiket csinálod de egyik se izmosításra szolgál..

50 guggolás testsúllyal baromság.Semmit se izmosodsz tőle.


Ha izmosodni akarsz akkor inkább járj heti még egyszer Kettlebellre,és figyelj a fehérjebevitelre.

Ha fogyni akkor meg csak járj el futni,mert ezektől nem fogsz.


A kettő egyszerre nem megy.

2013. nov. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Vörösnefelejcs ***** válasza:
Igen.
2013. nov. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Ezért letépik a fejemet.


De akkor is igen. Pont kihagytam egy hétig a konditermet, és helyette itthon biciztem egy-egy órát, meg leguggoltam többször húszat. Ahányszor éppen ráértem, fazék mellett, mosógép mellett. Pénteken meg nem hittem el, hogy a saját lábamat látom.

Ezzel nem azt mondom, hogy a hapsik fent nem tudják jobban, hogy mitől izmosodnak ők, de velem ez történt.

2013. nov. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Szia!

Nem tudom, az eddigi válaszolók mennyire profi sportolók/testépítők.

Én átlagos lány vagyok, és én is így szoktam csinálni, ahogy te írod. Nincs pénzem, főleg időm kondiba járni.

A tornás CD-kel meg az a baj, hogy egy idő után elkezdem "nézni".

Ha nagydarab vagy és eddig nem mozogtál sokat (ne haragudj, valahogy ezt a következtetést vontam le), akkor ne is figyelj oda az eddigiekre, mert szerintem ők inkább testépítők, mint fogyókúrázók. Azért orvoshoz járj el időnként, nem árt az óvatosság!

2013. nov. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! És elnézést nem akartam 'okoskodni'!!:)

Egy héten csak egyszer tudok járni kettlebellre, mert a másik időpontban amikor van edzés sajnos nem érek rá..:|

Konditerembe járnék én..csak ami itt van az nagyon gagyi..semmi nincs benne de tényleg><

Utolsó....hát egy kicsit 'sértő' volt amit írtálXD nem azért mert sovány vagyok vagy ilyesmi...Az tény,hogy van rajtam felesleg, de nem vagyok nagydarab. Jó, persze nem tudhatod mert nem írtam.:)

Ja,és ugye én naponta ezeket szoktam csinálni itthon amit írtam...de közbe nekem van egy héten 5 tesi órám.:)

2013. nov. 17. 16:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!