Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Legjobb utcai önvédelem?

Legjobb utcai önvédelem?

Figyelt kérdés

Szeretbém megtanulni megvédeni magam, az utcán, ha megtámadnak, kiakarnak rabolni, vagy megverni. Engem nem érdekel, hogy sport legyen, nem. Ez szoljon az önvédelemről, ne holmiféle sport legyen. És ne arról, hogy ha megtámad, kivédem, és megölöm egy mozdulattal... Ez se lenne rossz, de megvédeni szeretném magam, esetleg, ha ugy jön ki, eltörni valamnilyét, de nem kárt okozni benne. És olyan legyen, amihez nem kell nagyon sok erő, hanem, lényegre törő legyen, 1-2 mozdulattal a földre vigyem, ugy, hogy nem tud megmozdulni.

Melyikek ezek a önvédelmi sportok? Krav Maga-t néztem.


2009. nov. 15. 21:15
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
77%
ninjutsu
2009. nov. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
kali, jiu jitsu, systema
2009. nov. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim válasza:
40%

Ezt magadtól, egyedül nem tudod megtanulni!

Iratkozz be egy önvédelmi tanfolyamra, ott szakszerűen megtanítanak, gyakorolhatsz minden fogást, sőt azt is megtanítják, mikor mit szabad és mikor mit nem...

2009. nov. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim válasza:
44%
Wing Tsun. Szerintem ez a legjobb önvédelem. És nem sport.
2009. nov. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
Hát nem is mondtam, hogy magamtól tanulnám...
2009. nov. 16. 06:55
 6/41 anonim válasza:
48%
Szerintem gázspray,vipera,és futás ez a legjobb... :-)
2009. nov. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem egy ember ellen a brazil jui jitsu a legjobb! nézz utána a neten. A ketrecben is ők győznek elsősorban. Egy ökölvívó!
2009. nov. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:

Én sok küzdősportot és harcművészetet is kipróbáltam, de önbizalmat és valódi olyan dolgot, hogy reflexből meg tudd magad védeni, azt csak a Krav Magánál tapasztaltam.

Jártam is 1 évig, nagyon jó szerintem, igaz hogy az ára az húzós, mert havi 7 ezer ft...

Most nem járok sajna mert felvételire készülök, de ha minden igaz nemsokára megyek újra :)))

De nagyon ajánlom, ott tényleg nem tanítanak haszontalanságokat, csak hasznosakat és valóban működik. Sok sikert!

2009. nov. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
18%
Legjobb önvédelem? Aikido, sambo, ninjutsu, krav maga, savate. A karate, muay thai box, kick-box, judo, jiu-jitsu, capoeira, kung-fu, mind mese habbal, utcán éles helyzetben semmit sem használ.
2009. dec. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
74%
Utolsó: Miből gondolod? Én 4 éve muay thai-ozok és ki merem jelenteni hogy kösse fel a gatyáját aki engem ki akar rabolni! A másik: Az edzőm többszörös Vb és Eb bajnok kiváncsi vagyok ki az aki elé mer állni és ki meri hívni az általad említett harcművészet képviselői közül. Brutális kegyetlen és nyers küzdőport a muay az hülyeség h semmit nem érnek. Megnézném te mikor arcoskodnál egy thai boxolóval. Nem mondom h a többi semmit nem ér hisz minden ér valamit. De azt mondani h mese habbal ez egy elég nagy baromság!!!
2009. dec. 30. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!