Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen fehérjét szedjek?

Milyen fehérjét szedjek?

Figyelt kérdés

Saját testsúlyos edzéshez szeretnék fehérjét szedni, hogy garantáljam a napi szükségletet.

Az a baj, hogy már régen is nézegettem, és elég drágák..


Tudnátok ajánlani esetleg valami olcsóbbat?


2013. okt. 25. 07:21
1 2
 11/15 tap bela ***** válasza:

[link]


Ez a fehérje számítás totál jó lenne, ha......

egy tényező is bele lenne kalkulálva, még pedig az, hogy elég sok furfang van amivel a protein %-os arányt növelik, de még is ocska proteinek kezdenek egyre több beszivárogni.

2013. okt. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Amikor ezt írtam, még nem tudtunk erről, de mindjárt updateolok.

Amúgy nem értem, jogilag miért nem aggályos, hogy aminosavat fehérjeként tüntetnek fel. Fordítva még érthető is lenne.

2013. okt. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 tap bela ***** válasza:

Szerinted ha egy protein összetevői között ez szerepel, hogy koncentrátum, zsírszegény tejpor, akkor annak a %-os aránya egyenértékű a sima WPC80-nal?


A külön feltüntetett amin tartalmú vegyületek.....

WPC60 + valamilyen amin természetesen kihoz egy magasabb %-os protein tartalmat. Bár nem fogják ráírni az összetevőknél, hogy 80-as helyett 60-as tettünk bele.

2013. okt. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 tap bela ***** válasza:
Jogilag itt már sok minden aggályos lenne.
2013. okt. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Dogmatix91 ***** válasza:
Azért nincs belőle jogilag probléma, mert a készítmény egészére vetítve nézik a fehérjetartalmat nem az összetevőkre.
2013. okt. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!