Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen fehérjét szedjek?

Milyen fehérjét szedjek?

Figyelt kérdés

Saját testsúlyos edzéshez szeretnék fehérjét szedni, hogy garantáljam a napi szükségletet.

Az a baj, hogy már régen is nézegettem, és elég drágák..


Tudnátok ajánlani esetleg valami olcsóbbat?


2013. okt. 25. 07:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én Myprotein impact whey-t és MHN 100% wheyproteint szoktam venni. Ezek jó minőségű, de olcsó proteinek. A myprotein impact (ízesítetlen) 5 kg 19 ezer Ft, az MHN Whey pedig 3 kg 13 ezer Ft.
2013. okt. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 tap bela ***** válasza:

Igen ez a kettő tényleg jó. Ráadásul az 5kg-os mellé most adnak 2.000Ft-ért egy ca/mg/d3 terméket is.


A lényeg hogy whey alapú legyen. Hozzáadott szénhidrátot (még bújtatottat) se tartalmazzon. Szóját pedig hagyd meg másnak.

2013. okt. 25. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
10 tyúk, mind tojik átlag napi 1 tojást, a tartása meg kijön vani 2-3000 bõl, ha nem te termeled a kajáját, ennél olcsóbb fehérje nincs :D
2013. okt. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ja, mert mindenki kertes házban lakik.;)
2013. okt. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Dogmatix91 ***** válasza:
A lényeg az, hogy ne vegyél túl olcsón semmit! Amiket Montez írt, azoknál olcsóbb nem nagyon van. Tehát aki ilyen jelöletlen zacskós okosságot akar neked eladni annak ne dőlj be! Ha az ember olcsó fehérjét keres akkor az ezzel foglalkozók tömegesen tudnak megjelenni sajnos, de a savópor még mindig nem tejsavó protein :)
2013. okt. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 tap bela ***** válasza:

10 tyúk, mind tojik átlag napi 1 tojást, a tartása meg kijön vani 2-3000 bõl, ha nem te termeled a kajáját, ennél olcsóbb fehérje nincs :D



Ekkora hüly-eséget rég olvastam. Valaha is megnézted mennyi 1q kukorica illetve táp?!?! Szerinted azért ürülnek ki a falusi házak udvaráról az állatok?

2013. okt. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
falusi vagyok, félig, és én termelem meg az állataim kajáját, kb tisztában vagyok az árakkal is, 10 tyúk nem eszik 2 mázsa kukoricánál többet egy évben, ez kijön 12000bõl max, + zöld ami meg terem a kertben, + kapírgálhatnak a komposzton, a háztáji állatok azért tünnek el sajnos, mert az embereknek egyszerûen nincs rá idejük, vagy sokesetben, csak nem akarják, hogy legyen rá. mióta a disznók kajáját hasonlóan számolom, mint az itt ajánlgatott testépítõ étrendek, azok is szépen nõnek, kb 40-50 ezerbe kerûlne az éves táp egy malacnak, ha nem sajátot ennének, és még így is hozna eladásnál kb 30-40 hasznot :p na de elég az offból:)
2013. okt. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

[link]

Itt leírom, hogy kell kiszámolni, hogy mennyibe kerül a tiszta fehérje egy-egy termékben, akár húsban is.


Az fog kijönni, hogy a Mypro Impact Whey az egyik legolcsóbb, kissé jobb az 5 kilóért 19ezer, mint a 2,2-ért 12-13, nem? Persze ez az ár a legalapabb verzióra vonatkozik, de mivel úgyis az egész étrend számít, nem egy részletén múlik, ezért szerintem bőven megfelelő.


Magyar webshopokból (Muscleteam, énproteinem), vagy az angol oldalról rendelve biztonságos. Vateráról és gyanús béta-html-szintű oldalakról nem annyira.

2013. okt. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Jameg: a tikok hogy bírják a telet? :D Én is tartanék, ha nem lakótelepen laknék, mert jól hangzik, sőt, ha akinek sok helye és pénze van, egy aquapóniával is megpróbálkozhat. Növények és halak egyben, üvegházban, önfenntartó módon.
2013. okt. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
nah utánaszámoltam rendesen, tény hülyeséget írtam a disznók megzavartak ezért a csírkékre is 9 hónapnak számoltam az évet, mert ugye a disznó csak annyit él, node 12 hónapra a tél kivételével 10 tyúkra nekem elég 4 mázsa kukorica+ amit találnak maguknak a szabadtartás végett. + bátyám felhívta a figyelmem a tényre amirõl mindig megfeletkezem, hogy évi 20mázsa körte, 30-40 alma, és némi takarmánytök is van a disznóknak... ezeket valóban ha meg kellene vennem lehet belegebednék...
2013. okt. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!