Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy kissé hülyén hangzó...

Egy kissé hülyén hangzó kérdés következik: Hogyan üljünk motoron hátul? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Fogalmam sincs, hogy kell motoron ülni :D

Szóval a pasi ül ugye elől és akkor én ülök hátul, kezek-lábak hol vannak? :DDD



2013. okt. 3. 19:59
 1/5 dirtboy ***** válasza:
100%

attól függ milyen motorról van szó

a kezed lehet akár a sofőrön vagy külön kialakított kapaszkodón.

gyors motorokon a hátul kapaszkodás nem nyerő mert le esel egy nagyobb gyorsításnál.

lábtartók fixek azt észre fogod venni.

kanyarokban lehetőleg dőlj a motorossal együtt,és véletlenül se ficánkolj a kanyar közepén.

egyébként a motorost kérdezd meg hogy hol kapaszkodsz hatsz,neki tudnia kell.

2013. okt. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Cerbo válasza:

Van egy taktika ilyen esetekre.

Egyik kézzel megfogod a sofőrt, másikkal hátul kapaszkodsz, aki eddig így jött velem, nem panaszkodott arra, hogy félne, vagy leakarna esni.

A másik amit előttem írtak sofőrt fogod.

Ezt nektek kell eldönteni melyik a kényelmesebb...

2013. okt. 4. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha teheted valamelyik motoros oldalt felkeresed, ahol van egy olyan leírás:hogyan motorozzam utasként...

Ajánlani is tudnám a "Vaslovasok" oldalt, mert ott biztosan tudom hogy van ilyen.

2013. okt. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem hülye kérdés :)

Én azt javasolnám hogy a motorosba kapaszkodj, a fentebb említett okok miatt. Fékezésnél támaszkodhatsz a tankra ha kényelmesen eléred. Dőlj a pilótával egy kicsit ahogy fent írták. Annyi még, hogy minél közelebb próbálj ülni a motoroshoz, hogy a kettőtök tömege minél jobban egy tömeget alkosson. Sokkal könnyen lesz így a sofőrnek.


Ja, és lehetőleg fékezéskor és gyorsításkor ne bólogasd le a bukóddal a motoros bukóját :)

2013. okt. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek, sokat segítettetek :))
2013. okt. 6. 17:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!