Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mondanátok egy kemény sportot,...

Mondanátok egy kemény sportot, amitől kiba**ottul intenzív fogyás következik be?

Figyelt kérdés
Szívós vagyok. Szeretném ha rendszeresen csinálhatnám nyáron-télen!!!
2013. aug. 24. 22:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Kettlebell és NORMÁLIS bootcamp, de nem az a lényeg, hogy majd bekúlj közben.


Egy normális, szálkásító étrenddel, aerob és súlyzós edzéssel a lehető legjobb alakot el tudod érni, nem kell annyit szenvedni hozzá, mint sokan gondolják.

2013. aug. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi :*
2013. aug. 24. 22:59
 3/7 A kérdező kommentje:
Jaaa és lány vagyok xd Nem akarom túlzásba vinni a súlyzót :-D
2013. aug. 24. 23:01
 4/7 anonim ***** válasza:

Lányként sem tudod túlzásba vinni a súlyzózást, mivel kb 1/25 annyi tesztoszteront termelsz, mint egy férfi és még nekünk sem megy annyira naturálban az izmosodás.

Akiket látsz nőket, hogy eléggé izmosak, azok koxolnak. Naturálban soha nem leszel túl izmos, nem ugrik rád másnapra 5kg izom. no para.:)


De hogy az eredeti kérdésre válaszoljak: heti 3-4 súlyzós edzés és heti 3-4 aerob edzés kell és szálkásító diéta.

2013. aug. 25. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 aikiboxer ***** válasza:
Ha szeretsz csoportos edzésre járni, akkor a női boksz nagyon jó. Iszonyatosan intenzív, nagyon magas sportértékű és nagyon élvezetes az edzés. 3-4 év alatt olyan alakod lesz tőle, hogy... És rengeteg sikerélményt meg örömet ad.
2013. aug. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :))
2013. aug. 25. 11:27
 7/7 Szergej55 ***** válasza:
A nagyon intenzív fogyásra ne hajts, mert ha heti 1 kilónál többet fogysz, az már biztosan izomból megy. De minden mást elmondtak már előttem, szóval hajrá!
2013. aug. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!