Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek egy 600cm3-as...

Szerintetek egy 600cm3-as enduro motoron meg tudok tanulni motorozni?

Figyelt kérdés

Tegyük hozzá, hogy még nem vezettem motort, de ez van a családban és már nagyon szeretnék megtanulni motorozni :)


16/f


2011. aug. 25. 19:13
1 2 3
 1/29 dirtboy ***** válasza:

le írhatnád miféle motor,hány ütemű,súlya menyi,és hogy hány lovas mert nem minden a köbcenti,meg az is érdekelne hogy milyen magas vagy.

Ha ügyes vagy és gyorsan tanulsz meg eszed is a helyén, meg lehet tanulni.

2011. aug. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
183 magas vagyok, azt , hogy hány ütemű nem tudom mit takar de 5 sebességes 120-130kg a motor súlya, és inkább endúró motor (Yamaha tt600).
2011. aug. 25. 19:49
 3/29 dirtboy ***** válasza:

magasságod elég jó,motor elég könnyű,nem brutális erős,és 4 ütemű azaz szépen egyenletes teljesítményt ad le és nem fog magasabb fordulat számon meglepetés érni mint a 2 ütemű powereseknél,úgy hogy jó lesz az.

rajtad múlik menyire vagy ügyes,azért légy óvatos és ne akarj egyből sokat és akkor nem lesz gond,kezdésnek egyenes talaj legyen ne egyből terep.

2011. aug. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors, érthető választ! :)
2011. aug. 25. 20:22
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

hát szerintem előtte próbálgasd a simszont, mert eléggé könnyen baj lehet,


az előző pedig hülye, igaz, hogy nem brutális gyors, de kibasott nyomatékos, amivel könnyen úgy összetöröd magad, hogy többet nem állsz lábra, úgy egykerékre áll, hogy csak lesel, elég ha egy centit rárántod a gázt, vagy kiugrik, vagy elforog aztán elcsúszol, a forró blokk pedig szétégeti a lábad, bár te tudod szóval azt csinálsz amit akarsz, én le is szarom, csak egy tanács volt, ha hülye vagy úgy sem fogadod meg, de kár koptatnom a billentyűzetet, úgy is meg fogod próbálni, tudom, minden gyerek megpróbálja, de 90% hogy rá fogsz basni

2011. aug. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

20:22

Miért ne lehetnék kivétel? Én nem egyből 1kerékre szeretném állítani hanem csak lassan 20-30km/h val csorogni először. És úgy gondolom bár erős a motor, de nem hiszem , hogy muszáj kihasználni a teljes "erejét". Lehet ezt finoman, és óvatossan használni. :)

2011. aug. 25. 20:32
 7/29 dirtboy ***** válasza:

A válasz írója 58%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:22


te vagy a hülye nem én, egy motorral lehet szépen lassan is menni attól hogy erős meg nyomatékos, feltételezem hogy te epilepsziás vagy azért rángatod a gázt,de nem kell a kérdezőt is a te nyomi szintedre rangsorolni.

123 kilós 50lóerős motorral mentem és nem olyan könnyű azt egykerékre venni,főleg ha elsőnek megy vele egész biztos hogy nem fog merész mozdulatokat csinálni a gáz karon.

2011. aug. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

az összes 90%-os azt hiszi, hogy kivétel, de kellő rutin kis motor nélküli tapasztalat hiányával totális bukás, ez az igazság, nem lehet vele lassan menni, fogjátok már föl

rosszul nyulsz bele a kuplungba, vagy feszegetni akarod a határokat, mert megunod a tötymörgést, és már meg is van a baj, most hiába magyarázod be magadnak, hogy te már profi vagy, meg minden, nem vagy az


előző, valszeg nem ész nélkül rángatom a gázkart, mert különben nem lehetnék profi krosszos

2011. aug. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

ma 20:36

csak tudod nem mindegy, hogy milyen motorral vánszorogtál, esetleg valami rácsing robogóval?

2011. aug. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 dirtboy ***** válasza:
krossz volt supermoto szettel,4 ütemű
2011. aug. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!