Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson S51-en könnyen meg...

Simson S51-en könnyen meg lehet tanulni motorozni?

Figyelt kérdés
Vagy tudtok Simsonhoz hasonlót, amin nem kell váltani (ROBOGÓ NEM ÉRDEKEL!)
2011. máj. 1. 11:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen. A váltástól ne félj, könnyen tanulható művelet.
2011. máj. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Simsonon is kell váltani...amúgy nagyon egyszerű, csak legyen jól összerakva a Simson, mert egy kezdő kezei között nem előnyös ha esetleg felakad a gáz, hasonló...
2011. máj. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én simsonon tanultam motorozni.

Ha olyat akarsz amin nem kel váltani és nem robogó akkor Piaggio ciao-t vegyél.

2011. máj. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Babetta :P
2011. máj. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát ami nem váltós, egy sebességes és a legjobb tanulómotorok között van, az a Babetta. Ki lehet nevetni, le lehet fitymázni, el lehet mondani milyen megbízhatatlan. Ma is hallottam olyant aki azt mondta a Babettámra h soha nem venn még egyszer, mert olyan megbízhatatlan. Csak olyat vegyél ami vagy nincs széthajtva, vagy nincs elhanyagolva. De ha szét van hajtva akkor tényleg megbízhatatlan. De nekem egy gyári Babettám van, a blokkja még nem volt megbontva, még gyűrűzve sem volt, igaz az előző tulaj elhanyagolta de megcsináltam, kitakarítottam stb. és most pöcc-röff, egyszer nem hagyott még ott. Úgyhogy én ezt tudom ajánlani a simsonon kívül.
2011. máj. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A Babetta az egyik legmegbízhatóbb motor, ha nincs elhanyagolva (főleg a 210-es!). Simsonnál azért nem árt egy kis szerelőtapasztalat (tipikus gyújtáshibák......) de ha javítgatod, hamar rájössz mindenre.
2011. máj. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsónak: sorry, de a 210esek azok voltak a leggányabbul összerakva, mivel elkoptak a gyártáshoz használt gépek, stb.., úgyhogy éppen ez sikerült a leg megbízhatatlanabbra.
2011. máj. 3. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!