Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek elérném így a célom?

Szerintetek elérném így a célom?

Figyelt kérdés
16 éves, 165 centi és 55 kg vagyok.Elvilg ez tök normális, bár én úgy érzem, hogy kicsit a hasam nagy (itt nyilván zsírra gondolok :D ), de a combom/fenekem még normális.Viszont valahol olvastam, hogy ez az a kor, amikor nagyon könnyen el lehet hízni akár fenékre akár bárhova. Arra gondoltam, hogy hétvégén reggelenként és esténként futni fogok járni, valamint hétköznap 3x van tesiórám és 1x egy másfél órás edzésem. Szerintetek elég ez ahhoz, hogy megtartsam az alakom, esetleg fogyjak egy kicsit(a hétvégiből lehet, hogy vagy csak esténként vagy csak reggelenként, de a 2 napból 2x mindenképpen el szeretnék menni futni egyet)? Előre is köszönöm a válaszokat! :)

2013. szept. 6. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez így még kevés lesz. Kellene jó étrend is és erősítő edzések a futás mellé. Pl súlyzós vagy saját testsúlyos edzés.
2013. szept. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

55 kg-ról mit akarsz fogyni?!

neked híznod kell,én 15 évesen vagyok 68 kg és 185 cm,úgy hogy közben kajakozok,heti 5x edzés.

Főleg ebben a korban kell sokat enned,hogy nőjél.

2013. szept. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Oldalt tudnál linkelni, ahol jó ilyesféle edzések vannak? :)
2013. szept. 6. 22:03
 4/5 anonim ***** válasza:

Saját testsúlyosra töltsd le a fegyencedzést. Google-ba: fegyencedzés pdf. Az első találat jó lesz.

Súlyzósra pedig google-ba: 3 napos átmozgató teljes testes edzésterv.

2013. szept. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2013. szept. 6. 22:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!