Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Megéri elkezdeni a street...

KukackaĐ kérdése:

Megéri elkezdeni a street workout-ot? Leirom lent miért kérdem pontosan

Figyelt kérdés

7évig úsztam ovitól kezdve asszem középső vagy kiscsoporttól kezdtem. Legjobb eredmény Olasz bajnokság 1. és 2. helyezés emellett rengeteg magyar bajnoki cim


majd 2év kajakozás költözés miatt kellett befejeznem abba kezdtem belejönni de meg is erősödtem benne.

Költözés után 8hónapot vizilabdáztam ami szar se volt fujj

teljesen visszament az izmom már csak 2-3 huzockodást tudok eröböl és már csak a mellizmombol maradt meg egy kicsi, meg a vállszélességemböl

Emellet ezen a nyáron nem sportoltam vizilabda után tehát 5honap vehetjük hogy 11hónapot nem sportoltam a vizilabdát nem számitom sportnak


15éves vagyok gimnazista fiú

Haverom már 5 hete csinálja a street workoutot és nagyon bejön nehéz is és nem olyan szarul erősit mint a kondi és nem cseszi szét az idegeket ráadásul az erdőben majdnem mindent megcsinálhatok kivéve a huzockodot de az van itthon


ja és szép tested lesz nem ugy mint a konditol


2013. szept. 4. 16:51
1 2
 11/13 anonim válasza:
Pontosan. Evidens! Kezd el a street workout-ot. Keresd fel a sport hazai első legjobb képviselőjét, Hordós Márk. Vagy googlbe beírod a sport nevét, és kidobja a hazai oldalt, ahonnan mindenhova elnavigálhatsz. Youtube csatornák magyar videókkal, facebook csoport, facebook rajongói oldal, miegymás.
2013. nov. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Mindkettőnek van előnye hátrány hát most leírom részletesen és világosan , ha súllyal edzel azzal hamarabb fejlődsz és gyorsabban regenerálódsz viszont én súllyal edzek a véleményem a street workout-ról hogy egy eszméletlen sport fantasztikus trükkökkel és nagy erőt ad az is ad kondit is viszont azzal ha eléred a genetikai határodat nem fogsz fejlődni tovább , súlyokkal nagyobb izmot tudsz fejleszteni , ne fikázd a súlyemelők testalkatát egyébként is a súly és a saját testsúly két külön fogalom , egyikkel több izmot szedsz és erőt a másikkal szintugy erőt is pár év után csöppnyi izmot is ennyi
2015. ápr. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
[link] olvass az edzésekről mit hogyan stb. ezen mindent megtalálsz
2015. aug. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!