Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretném elkezdeni a street...

Szeretném elkezdeni a street workout edzést és ebben kellene egy kis segítség. Ok? Többi lent

Figyelt kérdés
Ezt is úgy kell mint a súlyzós edzést?pl:4*12 húzódzkodás (jó ha nem bírom 4*8 nem ez a lényeg)hanem itt is vannak széria meg ismétlés számok?Vagy amennyit bírsz annyiszor és annyit?Valaki Írna nekem egy kezdő edzéstervet?(elég egy kezdetleges csak ,hogy legyen min elindulnom)és még egy kérdés.Nem fogok kevésbé izmos lenni mint a súlyzós edzéssel.Attól félek ,hogy egyes testtájaim nem fognak úgy megerőltetődni mint a súlyzósnál.

2013. ápr. 3. 11:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ mi a célod vele. De általában az a bevett szokás igen, hogy enni is úgy eszel mint ha súlyzóznál, meg az ismétlés számokat is úgy csinálod. De ha facebookon rajtavagy akkor érdemes becsatlakozni egy ezzel foglalkozó csoporthoz, ott több infót tudsz szerezni. pl. [link]
2013. ápr. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi
2013. ápr. 3. 13:22
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
streetworkoutban elég égő a húzódzkodás, tesa. Ha nem megy a muscle-up, akkor inkább otthon babázzál :D
2013. ápr. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
tesa azért kérek tanácsot,hogy hogy kezdjem.nem azért mert már tudom
2013. ápr. 3. 19:08
 5/7 anonim válasza:

Nyugodtan hagyd figyelmen kívül azt ,hogy a húzódzkodás égő.

Senki sem kezdi a muscle uppal :) én nem szoktam arra figyelni ,hogy miből mennyit tudok. mégis megy a zászló ,meg a muscle up .. stb Annyit csinálj egy adott gyakorlatból ,amennyit még bírsz.nem az a lényeg benne ,hogy egy adott izomcsoportot a haláláig dolgozz.


[link] ezt az oldalt ajánlom :) sokat segíthet . ha valami kérdésed van még ,akkor

2013. ápr. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
akkor írj nekem nyugodtan*
2013. ápr. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nagyon jó kis oldal köszi
2013. máj. 3. 15:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!