Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudnátok egész hónapos workout...

Tudnátok egész hónapos workoutot? Esetleg magyar edzés tervet egész hónapra?

Figyelt kérdés

Futás nem jöhet szóba, inkább szobai edzés.

ehhez hasonló: [link]



2013. szept. 1. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem érdemes egy edzésrendszert sem 3 hónapnál rövidebb ideig követni
2013. szept. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha ebben a hónapban elkezdem, attól még folytatom tovább. Ha mindennapra megvan hogy mit csináljak, azt a következő és az az utáni 30napban is csinálnám és így tovább. De egy alap kellene.
2013. szept. 1. 13:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Jó hasznos válaszok érkeznek:) Akkor én válaszolok.

Csinálj magadnak edzéstervet az elképzeléseid alapján. Ahány cikk annyi okos tojás. Mindenki másban látja a hatékonyságot szóval igazi jó edzés tervet nehéz kijelenteni. Egy ember be megy egy konditerembe ahol olyan személyes tapasztalati edzés tervet kapsz mint egy másik személytől másikat. Nincs kötött forma, de sokan odáig vannak az egy nap bicepsz, mell és másik nap meg tricepsz, hát vagy ahogy alakítják. Én azt mondom, hogy az izmaid nem fogják tudni milyen nap van, de az tény, hogy ki kell pihennie a fáradságot illetve regenálódnia. Ez az én véleményem. Próbálj meg te tervezni edzés tervet.

2013. szept. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Insanity.

Hip-hop abs

Insanity: Asylum I-II

T25

2013. szept. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!