Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Megéri elkezdeni a street...

KukackaĐ kérdése:

Megéri elkezdeni a street workout-ot? Leirom lent miért kérdem pontosan

Figyelt kérdés

7évig úsztam ovitól kezdve asszem középső vagy kiscsoporttól kezdtem. Legjobb eredmény Olasz bajnokság 1. és 2. helyezés emellett rengeteg magyar bajnoki cim


majd 2év kajakozás költözés miatt kellett befejeznem abba kezdtem belejönni de meg is erősödtem benne.

Költözés után 8hónapot vizilabdáztam ami szar se volt fujj

teljesen visszament az izmom már csak 2-3 huzockodást tudok eröböl és már csak a mellizmombol maradt meg egy kicsi, meg a vállszélességemböl

Emellet ezen a nyáron nem sportoltam vizilabda után tehát 5honap vehetjük hogy 11hónapot nem sportoltam a vizilabdát nem számitom sportnak


15éves vagyok gimnazista fiú

Haverom már 5 hete csinálja a street workoutot és nagyon bejön nehéz is és nem olyan szarul erősit mint a kondi és nem cseszi szét az idegeket ráadásul az erdőben majdnem mindent megcsinálhatok kivéve a huzockodot de az van itthon


ja és szép tested lesz nem ugy mint a konditol


2013. szept. 4. 16:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy sz4rul erősít és hogy nem lesz szép tested a konditól? :D

Egyébként ha akarod, kezdd el, nem írtál konkrét célt, így a "megéri-e", nem igazán kaphat teljes választ.

2013. szept. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

A kondi szar testet csinál? Jó tudni... Meg szarul erősít. Remek...


Egyébként a street workout szerintem jó, én is szeretem, bár én csak ritkán járok le.

De hogy megéri-e... ha erőemelő akarsz lenni, akkor fölösleges saját súllyal edzeni, de ha csak úgy "baromkodni" meg király figurákat csinálni a mászókán, akkor megéri.

2013. szept. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

A kondi szarul erösí? Mi van?

Szerintem a konditermes edzés sokkal hasznosabb mint a street workout. A konditeremben több féle izmot lehet megdolgoztatni mint az utcai edzéssel legalábbis én így gondolom. Visszatérve a kérdésre én konditeremben edzek de jó esik egy héten egyszer kimenni a levegöre edzeni. Egy kérdésem lenne: hogyan csinálsz egy erdöbe mindent???

2013. szept. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen a kondi megfelelő edző nélkül tönkreteszi az izületeket és nem lesz olyan szép a tested mint pl egy kajakosnak vagy uszonak
2013. szept. 4. 21:21
 5/13 anonim ***** válasza:

:)

Ezeket a testeket szerinted nem tartják esztétikusnak az emberek:

[link]


[link]


[link] ?


Mi az, hogy megfelelő edző nélkül? Megfelelő ész nélkül, ami lehet, hogy egy edzőnek sincs meg. De itt szerintem elég sokan edző nélkül edzünk, még sincs semmi bajunk :O

Egyénként nem a kondi az egyetlen olyan sport, amivel tönkre lehet tenni az ízületeidet.


Honnan szedted ezt a sok sztereotípiát?

2013. szept. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
4edzöm volt eddig abbol 3 világbajnok na tőlük
2013. szept. 5. 16:03
 7/13 anonim ***** válasza:

Ok, de milyen edzők? Milyen sportágban?

Ez a hülye lassú buta semmiresemjó kondisok elmélet elég gyerekes.


Elég sokan kondiznak, nem csak a testépítők. Sőt, meglepődnél, milyen sok sportág képviselőjének napirendje a súlyzós edzés.


A fotomodellek (nem ezekre az aberrált, anorexiás kifutós macskákra gondolok) is kondiznak, márpedig az ő külsejükre azért valljuk be, elég sokan csorgatják a nyálukat.


Ennyire csinál rossz testet a kondi.

2013. szept. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

de az megint máshogy sporttal kondizol vagy csak ugy szétgyurod az agyad


Igen pl én is kajakoztam fél év vizen fél év kondi de az a kondi mértékkel van


nem az hogy huu most erős leszek majd én megmutatom

2013. szept. 5. 19:55
 9/13 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de még mindig nagyon homályosan beszélsz.
2013. szept. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Menjél csak fegyencedzeni ilyen értelmi szinttel az a neked való.

Hagyjál már a kajakosokkal, minden súlyzós gyakorlatot lendületből rángatnak...

2013. szept. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!