Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lépcsőzőgépet ajánlanál?...

Lépcsőzőgépet ajánlanál? Rendszeres használathoz keresek nem vacakot!

Figyelt kérdés
Jelenleg egy decathlon-os gépem van, de nem tudom mit lehetne kezdeni vele, mert recseg-ropog, nyikorog, hatalmas zajt kelt, és általában akkor tudom használni, ha alszik a kislányom, és társasházban lakunk, nem szeretnék ebből konfliktust sem...nah meg engem is idegesít. Kb a 10. perc után kezdi rá igazán, a 20.-tól pedig borzasztó. Létezik olyan gép, ami nem ilyen, hosszú távú rendszeres használatra is alkalmas? Mert gondolom egy így, hogy nem csak nyiszeg, nem lehet vele mást kezdeni, hogy helyre jöjjön, igaz?!

2013. aug. 14. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Guggolás, kitörés.. igazából.
2013. aug. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak hasznos válaszok érdekelnek, amik a kérdésre adnak választ! Köszi!
2013. aug. 16. 14:52
 3/3 anonim ***** válasza:
6%
Hasznos: lábedzést a lábaddal végezz, ha rendes edzést szeretnél, ne géppel vagy segédeszközzel. Esetleg súlyzóval, de az sem szükséges jóféle lábedzéshez. Erre mérget is vehetsz, nem jársz rosszul ha rám hallgatsz. Amit lépcsőzőgépnek nevezel, primitív eszköz ami nem jár előnyökkel, csak elhitették veled hogy te ilyennel akarsz edzeni.. semmi okod nincs rá, hogy ilyet használj, nem leszel előrébb, csak költöd a pénzed.. ami magánügy persze.
2013. aug. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!