Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha 90 kg vagyok, akkor tényleg...

Ha 90 kg vagyok, akkor tényleg nem érdemes lépcsőzőgépet vennem, mit tudtok erről?

Figyelt kérdés
Azt hallottam,hiába írják bele,hogy 100-110 kg-ig bír,kb.70 kg az ideális teherbírása,ha 90 kg-al nyomom hamar tönkremegy.
2013. máj. 26. 09:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ezt melyikre hallottad? Nyilván van ami igen, normálisat kell venni viszonylag, az nem megy tönkre.
2013. máj. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A kar nélküliekre,amin csak a pedál van.Találtam ugyan olyat,amin van kar,masszívabbnak tűnik,de arra is 100 kg-ot írnak,tehát gondolom az se jobb.100 000 ft-om meg sajnos nincs nagy teherbírásúra.
2013. máj. 26. 10:44
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem érdemes venni szerintem senkinek, amerre laksz nincs esetleg valami kültéri lépcső? Esetleg panel,stadion? Ott futni is tudsz, meg állandóan egy féle gyakorlatot végezni nem éri meg.
2013. máj. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem egyébként bírnia kell, ami rá van írva, mert ha van rá garancia mindenki visszavinné.
2013. máj. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%

Egy ok miatt nem érdemes ilyen gépet venni:

Mert pénzkidobás.


Nem 2 láb vagy, hogy egy lépcsőzőgépre legyen szükséged. Van rengeteg izmod, kezdd el gépek nélkül edzeni őket. Komolyan :)

2013. máj. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem is értem Harcművészt mért pontozzák le.Amit ír mindig tök logikus..Amúgy ja kezdj el edzeni a saját súlyoddal,de futni ne kezdj el ha ekkora tömeget cipelsz magadon
2013. máj. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ok,köszönöm a válaszokat.igazából kardio mozgás gyanánt iktatnám be.itthon szoktam edzeni súlyokkal is,csak ezt kevésnek tartom,de akkor max.sétálok sokat,vagy vmit kitalálok.teremre nem mindig van pénzem.
2013. máj. 26. 19:12
 8/12 anonim ***** válasza:
Kimész mindennap egy órát sétálni az is jó, kezdetben nem kell nagyon gyorsan ahogy múlnak a hetek egyre gyorsabb leszel, aztán egyszer úgyis eljön az idő (és az energiád is) amikor akár 100 métereket is, de lefogsz tudni kocogni a sétád közben.Kitartás. Amúgy nem tudom a magasságod, én pl 85kg vagyok de nincs vele bajom, futni nem nagyon tudok jelenleg,de a köredzések mennek.
2013. máj. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Kardio?

Guggolás, kitörés. De súlyfelesleggel inkább a szabályos kivitelezésre figyelnék semmint a kardio edzésjellegre.

2013. máj. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
170 cm vagyok,szóval kéne mit leadnom.
2013. máj. 27. 13:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!