Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan gyúrjak a nemi szervemre?

Hogyan gyúrjak a nemi szervemre?

Figyelt kérdés

#nemi szerv #pénisz #pénisz gyakorlatok #pénisz erősítése
2013. aug. 7. 16:16
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
Azért linkeltem,mert az pumpálja a vért a péniszbe,és ha azt edzenéd,akkor erősebb erekciód lenne.
2013. aug. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim válasza:

Shaolin papos:


http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=EMk..


Ebben a videóban ha jól emlékszem még voltak hasonló jelenetek.

2013. aug. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim válasza:
mivan koxoltál és nem áll fel rendesen? menj vissza a terembe és kérdezd meg az edzőbát hogy mivel tudnál gyúrni rá, lehet nem röhög ki mint itt mindenki
2013. aug. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 A kérdező kommentje:

Oda lent nincs semmi gond. Soha életembe nem kokszoltam, 19éves teljesen egészséges gyerek vagyok. A lányokkal semmitéren sem volt gondom.


De ha valaki gyúr valamire, akkor azért van, mert már is gondok vannak vele? Szimplán az ilyen nagyképű seggek nem bírják értelmezni a kérdést.

2013. aug. 9. 15:26
 35/54 anonim válasza:
0%

Én csak annyit jegyeznék meg, hogy az én párom is tudja mozgatni. És valóban egy izomnyúlványhoz hasonló részt tudok kitapogatni nála, mikor kézbe veszem. Ami a popó lyuktól indul, végig a hímvesszőben haladva.

Még azt is hozzá tenném, hogy a párom képes befolyásolni, hogy milyen merev legyen. Képes megállni, hogy ne álljon fel, csinálhatok vele akár mit. De képes arra is, hogy egyik pillanatról a másikra álljon. Hogy ezt hogy érte el? Meditácó. Megtanulta vezérelni, a testrészeit. Úgy gondolom ha megtanulnál meditálni, képes lennél tornásztatni azon területet.

Sok sikert! A hülyékkel meg ne foglalkozz. Kár az időért.

2013. aug. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
100%

"Én csak annyit jegyeznék meg, hogy az én párom is tudja mozgatni."

Kezdek félni,mutánsokkal vagyok körülvéve.

http://www.youtube.com/watch?v=zEto1-ZTbd4 Igy mozog?

Mert az,hogy lankadt,majd feláll az attól van,hogy megtelik vérrel,amit a PC izom pumpál bele.


"És valóban egy izomnyúlványhoz hasonló részt tudok kitapogatni nála, mikor kézbe veszem"

Te,a hozzá nem értő agyaddal elhiszem,hogy azt tudsz kitapogatni,de az IZOMNYÚLVÁNYHOZ HASONLÓ az meg mégis mit akar jelenteni? Mert nem izmot,az biztos,de nem ez az egyedüli baj.


"Még azt is hozzá tenném, hogy a párom képes befolyásolni, hogy milyen merev legyen. Képes megállni, hogy ne álljon fel, csinálhatok vele akár mit. De képes arra is, hogy egyik pillanatról a másikra álljon. Hogy ezt hogy érte el? Meditácó. Megtanulta vezérelni, a testrészeit."

Jah,ezt simán elhiszem,nem hülyeség.


"Úgy gondolom ha megtanulnál meditálni, képes lennél tornásztatni azon területet.

Sok sikert!"

Valóban megéri a meditáció elsajátitása,de hogy azt a területet meg tudja torná Z tatni, ahhoz nincs szüksége meditációra,csak PC izom gyakorlatokra,amit le is irtam,csak az információ akkor az igazi,ha értelmezik.


"A hülyékkel meg ne foglalkozz. Kár az időért."

Nem mondod...

2013. aug. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 A kérdező kommentje:
Na nekem ennyi elég is volt.... folytathatnám de csak veszekedés lesz belőle, meg is untam.....
2013. aug. 10. 00:16
 38/54 anonim válasza:
62%

A kutyafáját! Tényleg itt tart ma a közoktatás?! Sajnos úgy érzem ez nem csak egy troll kérdés, ha mégis akkor nagy gratula, elhittem!


Megjegyzem zseniális ez a lezárás is. Kb. mint a klasszikus: "itt mindenki hülye, csak én vagyok helikopter".


A "popó lyuk"-as babának (ha személye nem egyezik a kérdezőével) jegyezném meg, hogy erre bármelyik férfi képes, csak egy ronda nő kell hozzá. Becsukja a szemét áll a zászló, rád néz lekókad.

2013. aug. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 SSanchez ***** válasza:
100%

http://www.youtube.com/watch?v=LOSZLgzgnBs

0:30tól ajánlom figyelmedbe, 2 kiváló gyakorlat!

2013. aug. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:

Hagy jöjjek ide szakérteni..


A PC izmot lehet edzeni, lásd intim súlyzós edzés férfiaknál.

2013. aug. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!