Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi ez a térdem felett, zsír...

Mi ez a térdem felett, zsír vagy izom? (kép)

Figyelt kérdés

Nem tudom mi ez, de nagyon nem tetszik :( nem kemény, de nem is löttyedt, nem tudom izom lehet-e vagy zsír. alapvetően nem vagyok egy izmos alkatú valaki, nem tudom mitől lenne ott ekkora izom, de súlyfelesleg sincs rajtam, sőt inkább vékony vagyok. Mi lehet ez és hogy lehet eltüntetni?


Itt van a kép róla:

[link]


2013. júl. 31. 15:00
1 2
 1/16 anonim válasza:
Elég amorf.
2013. júl. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
szerintem izom lehet, de élőbe kéne látni , vagy más szögből fotón.
2013. júl. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Izom, zsírral fedve.
2013. júl. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Nem sérült meg mostanában a térded? Nem volt rándulás vagy valami?

Mert ha ilyen van többnyire beszokott gyűlni egy folyadék a térd tájékán amit le kell szívni, bár nem hiszem hogy ez az lenne, de elég esélyes még az is hogy begyűlt zsiradék van ott éppen.

2013. júl. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Soha nem volt semmiféle sérülés a lábamon. Mindkét lábam ilyen. Puha, be lehet nyomni teljesen. Elkezdtem pár hete rendszeresen szobabiciklizni, szerintetek el lehet ezt tüntetni? Ha izmosodom akkor eltűnik? Csak attól félek, hogy ez eleve izom..
2013. júl. 31. 15:36
 6/16 A kérdező kommentje:
Ja és oldalról amúgy nem látszik. oldalról teljesen "normális" lábam van, szemből sem, csak ebből a szögből.
2013. júl. 31. 15:37
 7/16 A kérdező kommentje:
Ja és ülve sem látszik
2013. júl. 31. 15:38
 8/16 anonim ***** válasza:
bemutatlak a combizomnak...
2013. júl. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
De mitől lenne ilyen méretű izmom??? 24 éves vagyok, ezalatt a 24 év alatt csak annyit mozogtam amennyit muszáj volt, még a tesi órákon is csak lustálkodtam.. pár hete kezdtem el biciklizni, pont emiatt.
2013. júl. 31. 15:57
 10/16 anonim ***** válasza:
Befeszitve milyen? Egyébként nem tudom miért kéne eltüntetni.
2013. júl. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!