Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyit segít a fogyásban a...

Mennyit segít a fogyásban a napi 50-90 perc torna (erősítés; hasprés, stb. )?

Figyelt kérdés

Diétásabb, saját étrend mellett mozgok, egy héten minimum 4-5-ször délutánonként. Nem tudom, ez mennyit segít a fogyásban. Szivesen elfogadok tanácsokat...

173 cm/ 90kg

20/l


2013. júl. 30. 02:04
 1/4 anonim ***** válasza:
59%

kezd inkább heti 3 edzéssel,és elég 20 perc erősítés pl fegyencedzés,utána egy óra szobabicaj eleinte.

de nálad az étrenden fog múlni itt a dolog meg,hogy meg-e szokod az új táplálkozásodat amiről egy szót nem írtál amúgy.

2013. júl. 30. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A diéta mellé kellene heti minimum 3-4, 40-50 perces aerob edzés. A torna is jó (vagy kocogás, bicaj, lépcsőzés). A hasizomgyakorlatokat is végezheted, de attól ne várj fogyást, főleg, hogy NINCS helyi zsírégetés, tehát olyan nincs hogy valamit dolgoztatsz és akkor kizárólag onnan fogysz. Mindenkinél genetikailag meghatározott, hogy ki, honnan, milyen ütemben adja le a zsírt. Ezt nem lehet irányítani. Lehet hogy ezt tudtad, csak gondoltam leírom, mert mások is olvashatják.:)
2013. júl. 30. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat! Az étkezésemről annyit, hogy semmi kenyér (néha 1 zsömle) és tészta, több zöldség, leves, húsok, főzelékek, rizs, tejtermékek (főként kefír), sok folyadék, és délután 2 után próbálok nem enni szénhidrátot. Nem egy drasztikus diétát akarok, azzal egyszer már rosszul jártam.

Igen, én tisztában vagyok a helyi zsírégetés témával, de köszönöm, hogy leírtad. :) Kidolgoztam egy edzésterv-szerűséget, összeállítottam benne olyan gyakorlatokat, hogy minden izmom erősítsem (comb, has, hát, stb). Remélem működni fog.

2013. júl. 30. 15:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Az étrend mellett a tornának elsősorban alakformáló (és nem fogyasztó) hatása van.
2014. márc. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!