Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az alkoholnak milyen hatása...

Az alkoholnak milyen hatása van az izmokra, illetve szervezetre, azon személyeknél, akik nemrég, vagy már egy ideje testépítéssel foglalkoznak?

Figyelt kérdés
Hallottam olyat, hogy az alkohol bontja az izmokat ? :O Ez igaz ?
2009. okt. 23. 12:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Az alkohol gátolja a fehérje bépülést ézért is nem látsz túl sok izmos alkoholistát és ha jól tudom elég sok szabad gyököt indit el ami viszont nem csak az izmokat de minden sejtet megöl ha nem tudja a szervezet idejében javitani a hibákat.Szerintem ha néha berúgsz az nem fog megártani de ha minden nap benyomsz 2-3 sört az visszavethet a fejlődésben valamelyest.De nem fogsz tőle leépülni ha a néha felöntesz a garatra bár sokat kivesz belőled két napnyi fejlődést tuti mire helyreálsz.
2009. okt. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2009. okt. 23. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!