Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ezekre a gyakorlatokra hány...

Ezekre a gyakorlatokra hány hónap/év edzés után lennék képes?

Figyelt kérdés

Szerintem nem a kondis edzésektől lett ilyen erős, a legtöbb testépítő képtelen lenne ezt megcsinálni, ezért inkább Fegyencedzés&Street Workout edzésekre gondoltam tehát saját testsúlyos edzésre. A videóban szereplő srác is szálkás, de nem is nagyon izmos, ahoz képest, amit megcsinál.

Nekem (ha lehetséges) mennyi idő kellene hozzá?

Alapból szálkás, sportos testalkatom van.

15/F



2013. jún. 26. 14:45
 1/9 A kérdező kommentje:
2013. jún. 26. 14:47
 2/9 Szergej55 ***** válasza:
Kérlek, ne hasonlítgassuk már mindig össze ezt a két edzésfajtát (súlyzós edzés kontra saját testsúly), amikor mindkettőnek teljesen más a célja! Amúgy meg évek kellenek hozzá, hogy hasonlókra képes legyél.
2013. jún. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Évek munkája.
2013. jún. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ja persze, nem hasonlítgatni akartam, hanem leírni, hogy nem súlyokkal fogom csinálni, mert azzal nem sikerülne, és ezért saját testsúllyal mennyi idő lenne, a végén van a lényeg. Köszönöm a választ, ment a zöld pacsi
2013. jún. 26. 15:11
 5/9 anonim ***** válasza:
azért célszerű a saját testsúlyos edzést súlyzós edzéssel vegyíteni.
2013. jún. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kell hozzá egy jó pár év az biztos. Mire szépen kivitelezve tudod összehozni a planche-t vagy a levereket, vagy a flag-et. De az tény, hogyha vegyíted a kettőt, akkor sokkal jobb, minőségibb és látványosabb eredményt tudsz elérni. és a testépítőket se nagyon kell lenézni.

http://www.youtube.com/watch?v=ELvqx7Rglvw

2013. jún. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ most hogy írod elhatároztam hogy veszek egy egykezes súlyzót, csak nem tudom eldönteni, hogy egyet vagy kettőt vegyek. Mennyire lehet nélkülözni az egyiket?
2013. jún. 26. 17:17
 8/9 anonim válasza:

Nem föltétlen muszáj sulyzohoz folyamodnod nekem is inkább sznpatikusabba street workout mert az embert egyben szivosságra is edzi. mert ezekhez a gyakorlatokhoz az izmok öszehangolt munkája kell. amugy minden kérdésedre a válasz:

http://www.youtube.com/watch?v=jG2jZK_QklI

2013. jún. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egykezes súlyzókkal nem érsz semmit, ne vegyél, pénzkidobás.

Ha nincs pénzed kondiba menni, ahol van egy rakás kézi súlyzó, és folyamatosan tudod emelni a súlyok nagyságát, akkor tényleg maradj csak a sw-nél. Amúgy 15 éves korban még nem is szokták ajánlani a kondizást, olyan 16, 17 környékén érdemesebb, addig csinálj egy jó kis alapot a testednek az sw-vel, aztán ha lesz kedved meg pénzed, menj el kondiba, csinálj egy edzéstervet, amiben vannak sw gyakorlatok és súlyzós gyakorlatok is.

2013. jún. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!