Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék egy hónap alatt...

Hogyan tudnék egy hónap alatt lefogyni 5 kilót?

Figyelt kérdés
sport,étkezés stb.(vegetáriánus vagyok)
2013. máj. 26. 18:00
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
Heti 0,5-1 kg a normális, egészséges fogyási ütem. Ehhez szálkásító diéta kell és minimum heti 3-4 aerob edzés, pl kocogás, bicaj, lépcsőzőgép, ellipszis tréner, stb.
2013. máj. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

heti 2x járok másfél órás táncedzésre és ha az idő engedi heti 1x járok görkorizni akkor min. 10km és mindenhova bicóval járok.

megérné konditerembe járni vagy inkább külön órákra járjak?

2013. máj. 26. 18:09
 3/6 anonim ***** válasza:
A bringázás pedig jó fogyókúra.Én is egy fél éve biciklivel közlekedek és elég jól lefogytam tőle.Átlagban napi 1,5 órát tekerek.Csak a munkahelyem óda vissza 1 óra.
2013. máj. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem napi fél óra biciklizés szokott lenni összesen.
2013. máj. 26. 18:37
 5/6 anonim ***** válasza:
A bicaj jó, de mehet mellé pár konditermes erősítő edzés is. Így nem vesztesz izomból, jobb lesz a forma.
2013. máj. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 poiu ***** válasza:
A bicaj jó alacsony intenzitásúnak, a konditerem jó lenne magas intenzitásúnak - az étrenddel lesz a gond, főleg, ha tejtermékből viszed be a fehérjét.
2013. máj. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!