Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy tudnék 1 hónap alatt...

Hogy tudnék 1 hónap alatt lefogyni?

Figyelt kérdés
Érettségizni fogok most próbáltam és a nadrág nem jó amit kb októberbe varrattunk. Az az igazság, hogy hajlamos vagyok combra hízni meg elkezdtem gyúrni is és a combomon izom is lett meg zsír is. Lényeg hogy vastagabb lett a combom. Hogy tudna vékonyodni? Ha a combgyakorlatokat abbahagyom akkor az izom ennyi idő alatt leépül?
2013. márc. 28. 13:40
 1/4 anonim válasza:
A kifejezetten combra való gyakorlatok izomtömeget növelnek, nem pedig vékonyitanak! Azt javaslom, heti 2x-3x (ahogy időd engedi) járj el spinning edzésre. Engem baromira leszálkásított.
2013. márc. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a táplálkozással lehet a gond. Alapvetően nem lehet fogyni és izmosodni egyszerre. Hogy melyik következik be, az attól függ, mit és mennyit viszel be a szervezetedbe. Egy jó diétás étrend mellett nyugodtan "gyúrhatsz", nem fogsz tőle hízni, a testzsírt fogod leadni, csak mindezt úgy, hogy MEGTARTOD A MEGLÉVŐ IZOMTÖMEGED EGY RÉSZÉT (még így is fog leépülni valamennyi a diéta miatt), hogy miután lement a zsír ne maradj egy marék csont és csoffadt narancsbőr.

Tömegnövelő étrend + súlyzós edzés: ettől izmosodhatsz. Itt nem vagy kalóriadeficitben.

Diétás étrend + aerob + súlyzós edzés: le fog menni a zsír, kalóriadeficit van a diéta miatt, azaz több kalóriát használsz fel a nap folyamán, mint amennyit bevittél.

2013. márc. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Oké ezt vágom mitől hízok és fogyok.
2013. márc. 28. 14:26
 4/4 anonim ***** válasza:

Én a helyedben csinálnék egy olyan diétát, ami elég szénhidrátszegény. Lehet, hogy utána fog visszajönni, de ha 1 hónap alatt kell eredmény, akkor talán belefér.

A fehérjét magasan tartanám, minőségi forrásból vinném be, illetve mennének a jó zsírok is, de a ch-t tényleg drasztikusan csökkenteném. Baj lehet viszont, hogy ez általában (legalábbis nálam) alaposan visszaveszi a szellemi teljesítményt, és hát érettségi előtt...

Ha megnyugtat, akkor pedig erre az időre hanyagold az erősítő edzéseket combra. Aerob kellene azonban mindenképpen, heti 6x akár. Minimum 40 percig.

2013. márc. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!