Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3 hónap alatt hány kilót...

3 hónap alatt hány kilót lehet lefogyni?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy 3-4 hónap alatt hány kilót lehet max lefogyni úgy, hogy közben nem napi egy almát eszem, hanem normális egészséges ételeket, kisebb adagokban, és természetesen mellette kb 3x egy héten edzenék.

Esetleg tudtok jó módszereket?

158cm vagyok és 51 kiló, és 47 kilóra szeretnék lefogyni.

Köszönöm!



2013. febr. 14. 20:02
 1/9 anonim válasza:

Csúnyák a csontsovány nők!

Az már túl kevés lenne./szerintem/

De amúgy adottságok, alkattól függ.

Ha betartod egy hónap alatt 2-3 kg-ot fogyhatsz.

2013. febr. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Awful11 ***** válasza:

Szálkásító étrend és aerob edzés kell.

Heti 0,5-1 kg fogyás a normális, ha annál több akkor nem zsírból hanem izomból fogsz fogyni.


Szálkásító étrend: Testtömegkilogrammonként 2-3 gramm fehérje és 2-1 gramm ch. Fehérje: sovány húsok(csirke, pulyka, hal) túró, tojás. Szénhidrát: zöldség, rizs, zab teljes kiőrlésű kenyér, teljes kiőrlésű tészta. 3 óránként kajáljál, napi 6-7 étkezésnek kéne lenni. Igyál min. 2 liter vizet. Ne egyél sok szénhidrátot, hanyagold a cukros kajákat, gyorskajákat, péksütiket és a tejet. Kell még aerob edzés is, tehát végezz napi min. 1 órás testmozgást, ami lehetőleg futás,lépcsőzés, biciklizés vagy ugrálókötelezés legyen.

Itt találsz minta étrendeket is: [link]

2013. febr. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Na végre egy normális hozzáállás.

[link]

Ezt neked találták ki, 4kg meglesz 1 hónap alatt is akár.

2013. febr. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem pont jó lenne és heti 0,5-1 kg a normális.
2013. febr. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mivel nem sok súlytól (zsírtól) kell megszabadulni, kicsit lassabban fog menni, mintha egy 120 kilós asszonyság lennél.


Szerintem fél kiló lemehet egy héten.

3 hónap az 12 hét, 12x0,5 az 6 kiló.

1 hónap az -2 kiló. Ha ügyes és kitartó vagy, valamint az anyagcseréd is a pártodat fogja, akkor akár 2 hónap alatt lemehet a 4 kiló.


De szerintem ne ragaszkodj a 47 kilóhoz, lehet, hogy a 48,1 kg mellett is elégedett leszel magaddal. Tényleg aerob mozgás kell (bicajozás, tempós gyaloglás - 1 óra legyen meg folyamatosan) és fehérjedús, diétás táplálkozás.

2013. febr. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:) Igazából az a bajom, hogy a hasamra hízom és nem gondolom, hogy kövér lennék, de van egy kis pocim amit le szeretnék adni. A lábaimmal, fenekemmel semmi gondom nincs. Viszont ami még zavar, hogy a karom kicsit izmosabb a kelleténél. Azzal mit lehet csinálni? Nem szeretnék izmosodni, inkább fogyni.
2013. febr. 14. 23:50
 7/9 anonim ***** válasza:
Ilyenkor a súlyzós edzés nem az izomnövelést szolgálja, hanem annak megóvását, de ilyenkor is megy le valamennyi, egyébként a karodon is tárolsz zsírt nagy valószínűséggel és onnan is fog lemenni ha minden igaz, magyarul kisebb lesz.
2013. febr. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mit jelent, hogy izmosabb a kelleténél? Puha vagy kemény a karod? Lehet azt hiszed izmos,de tényleg nagy része zsír, sok nő van, akinek mindene formás, de a karja húsos/zsíros.


Érdemes lenne egész testet megmozgató erősítő edzéseket is végezned 2-3 alkalommal egy héten (fél óra is elég), ha van pl.2-3 kilós súlyzód, azzal nyugodtan dolgozhatsz, nem leszel izmosabb nyugi :)

2013. febr. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Rendben koszi:) es tenyleg minden nap kene futnim/ lépcsőznöm vagy bicikliznem 1 orát? Mert arra nem biztos hogy lenne időm. Egyébként biztos vagyok benne, hogy a karom izmosabb es nem zsirosabb
2013. febr. 15. 10:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!