Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3 hónap alatt, ha mindent...

3 hónap alatt, ha mindent beleadok lehetséges lefogyni 30 kilót? 33,31-es a BMI-m.

Figyelt kérdés

2013. febr. 6. 01:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Minden lehetséges, de ha 3 hónap alatt leadsz 30 kilót arra sokminden rá fog menni. Pl az egészséged, a bőröd rugalmassága, plusz 1 hónapot se adok és 60 megy vissza.
2013. febr. 6. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha nagyon önsanyargatóan élsz, tehát nem igen eszel, akkor igen. De készülj fel a bélfertőzésekre, lógó bőrre, gyomorfekélyre, kiszáradásra,állandó gyengeségre, ájulásokra, álmatlanságra és idegességre. Mérlegelj, tényleg megéri-e. Igaz én csak 13 kilót adtam le egy hónap alatt, és után rájöttem hogy ez nem jó, de még mindig nyögöm a hatásait.
2013. febr. 6. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azért ha 150 kg vagy akkor elég hamar lemegy az a 30 kiló.

De ha 80 kiló vagy akkor nem fogod tudni ennyi idö alatt leadni.

Tüz ki közelebbi de elérhetö célt.

2013. febr. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nekem 40 kiló az álmom,mármint leadni.szerintem 30 kilóhoz sokkal több idő kell,mint három hónap,én fél év alatt szeretnék annyit fogyni.de az én bmi-m 40,tehát van miből

én harmadik hete diétázok,ami azt jelenti,hogy nem eszek tésztát,rizst,krumplit.napi kb 1400 kalóriát eszek.sok fehérje,zöldség,kevés gyümi.napi két szelet toast teljes kiörlésű kenyér.ezt nem tudom,illetve nem is akarom elhagyni.tejterméket sem sokat eszek,bár napi 1-2 kefír lecsúszik a salátához,szendvicshez.igazából szimpi a paleo éeltmód,de nekem ez a kis kefír illetve pár falat kenyér nagyon hiányozna.

hetente háromszor edzőteremben mozgok 1,5 órát.fél óra gyors gyaloglás,amit idővel futássá szeretnék fejleszteni,fél óra elliptikus tréner,fél óra kerózás

hétfőn kezdtem a harmadik hetet,eddig hat kiló ment le.nekem az az álmom,hogy július 1-ig lemegy 30,akkor megyünk nyaralni,az 5,5 hónap.elvilet 22 kiló lenne addig egészséges,heti egy kilóval számolva,de majd meglátjuk

szerintem viszont három hónap alatt nagyon durva lenne a 30

2013. febr. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
És ha nem akkor mi van? Neki se állsz a fogyókúrának, emrt neked csak 3 hónap múlva kell a szép test és az egészség? Ez marhaság. Kezdd el, mikorra lemegy, lemegy. Gondolom nem 3 hónap alatt szedted fel, akkor miért annyi alatt akarod leadni?
2013. febr. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kilari88 válasza:
1 hét alatt ha fogysz 1 kg az bőven elég,különben egészséged látja kárát,3 hónap alatt max. 15kg bírsz fogyni azt is nehezen.
2013. ápr. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!