Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 15kg fogyás lehetséges 1...

15kg fogyás lehetséges 1 hónap alatt?

Figyelt kérdés
Szeretnék lefogyni sajnos egyre jobban hízom,hajlamos vagyok rá. Most tartok ott , hogy nem tudom elviselni magam. Szeretnék fogyni 1másfél hónap alatt valamilyen módszerrel hogy annak láttszata is legyen.

2012. dec. 29. 19:17
1 2
 1/12 anonim válasza:
77%
Inkább két hónap alatt lehetséges, úgy hogy eredménye is legyen. Mellesleg rossz helyen kérdeztél.
2012. dec. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
88%
Lehet, bár jobb, ha tudod, hogy ha tényleg normálisan, tartósan le akarsz fogyni, úgy, hogy az egészséged se mennyen tönkre, akkor ezt felejtsd el.
2012. dec. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
54%
22kg minusz 6hét alatt! (nekem sikerült) szóval 15kg 1 hónap alatt sima
2012. dec. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
91%
szia, én is éppen szeretném elkezdeni a fogyózást, ha tudsz valami jó ötletet, tornát, diétát, vagy valamit, írsz nekem?:) vagy te hogyan tervezed a fogyást?:)
2012. dec. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
87%
Nekem 1 hónap 10 kiló volt.Szerelmes és ideges voltam.A második hónapban megint 10 lement.Szerintem semmilyen más fogyókúrás módszerrel nem lehetséges ez,csak lelki-idegi alapon.Mellesleg nem is egészséges..
2012. dec. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
32%

#3, légyszi írd le, milyen módszerrel csináltad! privátban is jó

köszi!

2012. dec. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%
ahhoz intenzív sport is kell.. (hogy nehogy véletlen úgy állj hónap után a tükör előtt hogy lóg a repedezett bőröd:) )
2012. dec. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Awful11 ***** válasza:
Ha ilyen gyorsan fogysz akkor az izomból megy le a legnagyobb része, kevesebb lesz a súlyod de még szarabb lesz az alakod! Heti kb. 1 kiló fogyás a jó. Diéta kell és aerobik edzés.
2012. dec. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
0%
Kedves kérdező ne egy hónap alatt akard megváltani a világot.
2013. jan. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
33%

Kedves kérdező!


Nem egy hónap alatt kéne lefogynod. A gyors fogyás (koplalás) nem vezet sehova, csak ahhoz, hogy leépülnek az izmaid. Lassan és fokozatosan kell fogyni, mert az ilyen gyors fogyók nem megoldások, vissza fog jönni az össze plusz kg.

Attól függ, mennyire vagy túlsúlyos. A NAGYON kövér embereknél van az, hogy nekik értelemszerűen a több kilóból, több zsírból könnyebb fogyni az elején, de ha rajtad tényleg csak ez a plusz 15 van, az még nem gáz. De heti 0,5-1 kg-ot kellene amúgy leadnod, ez alatt nem nagyon ajánlja senki.

Ez a plusz 15 kiló sem egy hónap alatt jött fel rád, adj magadnak időt és válts életmódot. Légy türelmes és sikerülni fog.

2013. jan. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!