Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy pár kilót le szeretnék...

Egy pár kilót le szeretnék adni. Segítene valaki egy edzéstervvel? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
utánanéztem a témával kapcsolatban. sok helyen láttam az étkezésekkel kapcsolatban (sok zöldség, gyümölcs, fehérje..), amit már én is tartok körülbelül egy hónapja, de nem igazán hatásos. most tervezünk néhány barátnőmmel elkezdeni rendszeresen konditerembe járni, oda valami hatásos edzéstervet valaki tudna ajánlani? hülye válaszoktól kíméljetek.:s 13L

2013. máj. 16. 19:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Gyümölcs pont nem jó a diétában, mivel elég nagy a cukortartalmuk. Max egy kis alma belefér, de inkább hanyagold. Magas fehérjebevitel kell és alacsony szénhidrát, jó kis telítetlen zsírsavak (lenmagolaj, halolaj). Heti minimum 3-4, 40-50 perces aerob edzés kellene, pl kocogás, bicaj, lépcsőzés, ellipszis tréner, stb.
2013. máj. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Rendben, kímélünk. Szálkásító diéta kell, 2 hónapig teljes testes átmozgató edzés, étrend kiegészítők, fogyáshoz kell még heti 3 aerob, az alapismereteket olvasd el: [link]

Nemtom mi neked a hülye válasz, de azt viszont igen hogy a súlyzód edzés 15 év alatt veszélyes, és normálisan melegíts be ha mindenképpen ez a terved.

2013. máj. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
de viszont azt igen...*
2013. máj. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!