Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnék tömegnövelni....

Szeretnék tömegnövelni. Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
188 cm magas vagyok és 76 kg. Szeretnék felszedni plusz 10-15 kg-t gyúrással. Ajánlottak már nekem proteint meg kreatint is,de igazából nem tudom,hogyan is kéne nekikezdeni az egésznek és mire számítsak. Szeretném tudni,hogy milyen ételkiegészítőt szedjek,milyen időközönként és az egészről szeretnék kapni egy képet (mennyi idő kb ez a +10-15 kg, ételkiegészítő, edzések gyakorisága és még amit fontos tudni stb ) Válaszotokat előre is köszi,és bocsi a tudatlanságomért :)
2009. szept. 30. 13:03
 1/6 anonim válasza:
hát az idő az pont nem ide való kérdés...én pont ezzel szúrtam el. annyi protein turmixot ittam hogy allergiás lett rá a gyomrom. (napi 700g) valamint helyileg növesztő olajokat adtam be magamnak injekcióval bicepszbe stb állatságok...jól szétrepedtem. az adottságaid jók. az a jó ha mindennap mindenféle kaját szinte hányásig eszel, azt követően ismét eszel majd még arra is eszel. a bivalyok sem a kreatintól 500 kilósak. az csak energizálja az izmokat. gyúrj olyan súllyal ami nem nehéz annyira, amit érzel, de például ne 30 kilókkal bicepszezz mert az túl nehéz és ahhoz már nem csak a bicepszed kell hogy elbird hanem a hátad a lábad a vállad a csuklyád magyarul nagyon nagy súlynál túl sok izomcsoportot kapcsolsz be ahhoz hogy bírd, ebből adódóan NEM fogsz nőni mivel egy izomcsoport előbb nől mint egyszerre 5 . magyarul egy izmot hetente 2 nél többször ne erőltess, és olyan súlyt válassz amivel 6-9 ismétlést megtudsz csinálni anélkül hogy megkelljen szakadnod. én szteroidoztam minden létező és kaphatót kipróbáltam nyers tojást ittam, nem jártam futni, és 7 napból 6 nap bicepszeztem és csak utána jöttem rá mekkora mafla voltam mikor egy versenyző mesélte ezeket a tippeket, amikkel elszúrtam magam...a kaján múlik a fele a dolgoknak. öreganyám is 120 kiló, a keze kb 60-as, nekem 45 ös pedig egy pohár turmixot nem ivott meg érted...sőt nem is gyúrt..csak elhízott .fordítsd a hangsúlyt a tiszta húsra, tojásra, amugy is szinte mindent hamisítanak..csak a húst nem:D max vitamint szedj, ha minőségi és hosszantartó izmokat szeretnél amikben erő van nem csak víz, hagyd másra a proteineket tribulusokat tesztoszteronokat anabol cuccokat...még a bébik részére gyártott proteintápokat is melannal töltötték ami rákkeltő csak hogy legyen valami a csomagba...hát akkor felnőtt proteineknél ( ha még a csecsemőket se nézték?)ne vállazz heti 2 nél többször mert nemlesz ideje beépülni regenerálódni, és egyél rengeteget mint a bivalyok.
2009. szept. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
hogy jobban megértsd. 10 kiló felhúzásánál a bicepszed és kicsit a tricepszed terhelődik. de pl 30 kilónál még a bokád is hogy elbírd..meg 6 másik izom.. és a drága kaja amit beviszel, nem mindegy hogy a nagy súly által megterhelt 6 helyre oszlik el és épül be mikor alszol edzés után, vagy csak egy helyre (bicepszbe) ha "kis" (érezhető) reális súllyal nyomod, akkor csak oda oszlik el a kaja magyarul több jut rá mint mikor 6 felé kéne osztódnia a nagy terhek miatt amikkel a teremben hősködsz.:D:D ha fekve nyomsz 50 nel pl akkor jobban nől a melled mintha 80 al nyomnád és akkor a kezeid sem pihennek mert elkell bírniuk a nagy terhet..hogy megnyugodj van olyan cucc, az anapolon 50 amitől 10 nap alatt feljön 8 kiló (víz) de reálisan nézve kb 2 hónap a 10 kiló ha betartod a pihenőidőket súlykorlátokat. Én egyszer szabad súlyban, nem csigásan, 60 kilóval akartam tricepszezni fekve kétkezessel és elszakadt a tricepszem ...mert siettem...tömeget növelni télen lehet jókor állsz neki, jobb mint nyáron.vitamin+kaja+szabályok+eltökéltség
2009. szept. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
Épphogy beleolvastam a kérdésbe meg a két válaszba de ennyi elég volt hogy rájöjjek h sok itt az idióta.
2009. szept. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Ember Te tulajdon képpen mit is akarsz?

Izmokat vagy zsirt? Szal te hogy képzelted el a tömeg növelést.

2009. szept. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

előző vok irj nekem egy privát emailt.

ha eldöntötted hogy most mit is akrsz?

2009. szept. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A protein az a fehérje, az nem hizlal.

Mielőtt valaki neki állna kötözködni, élelmiszer ipari suliba jártam, jelenleg szakácsnak tanulok, és mindenhol vettük a fehérjét.

A szénhidrát és a zsír, na az már hizlal.

2009. szept. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!