Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szakadozik a hátam mit tegyek?

Szakadozik a hátam mit tegyek?

Figyelt kérdés
Eléggé sovány vagyok 55 kg és 177cm. Sokat sulyzoztam anno, és hát egy kicsit megszakadt a bőr a hátamon. És rátaláltam a fegyencedzésre, fekvőtámaszokbol áll meg ilyesmi. De megint elkezd szakadni a hátam.Ez ellen mit teegyek? vagy elfog mulni valaha?
2013. ápr. 26. 06:23
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
0%
nem vagyok én idióta amit irtam az igaz egyébként kérdező lehet hogy nem sulyzoztál sokat de mivel a szervezeted nem volt hozzászoktatva a rendszeres sulyemeléshez ezért a szervezetedet megterhelhete a kevesebb sulyzózás is és ezért szakad szét a hátad kérdezz meg egy profit ha nekem nem hiszel aki meg azt mondja h én nem mondok igazat az meg egy balfarok.
2013. ápr. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
az egyetlen baj, hogy fogalnad nincs mirõl vakerálsz...
2013. ápr. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
utolsó te akkora egy hülye vagy mér akarsz rosszat ennek a szerencsétlen gyereknek? amit irtam az száz százalékban igaz.
2013. ápr. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
na elolvastam és benne van h a gyors izomfejlödéstöl alakulnak ki ami azért van mer a gyerek ész nélkül sulyzozik szval ennyi meg fog nyomorodni ha igy folytatja meg a bőre is szétmegy még jobban 10 év mulva ugy fog kinézni mint egy élő halott!
2013. ápr. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Hát én ebből azt szürtem le hogy ami fontos, egézséges étkezés, ne legyen súly ingadozás, és legyen rendszeres test mozgás. De a gyors növekedéstől is lehet, ami nálam megvan. És lehet ez volt az oka. Am ha már itt tatunk, akkor azt valaki megtudja mondani hogy lesze bajom attol ha minden nap fekvőzök, guggolok, meg huzockodok? mert nagyábol ebből áll a fegyencedzés. Am köszi a válaszokat :)
2013. ápr. 30. 14:59
 17/22 anonim ***** válasza:
Te vagy megnyomorodva barátom, hogy ezt fogtad fel ebből az egészből. Alapvetően a súlyzózástól nem fogsz nőni, a kaján múlik az egész. És van aki akkor is striás lesz, mert szar a bőre (bocsi kérdező :))
2013. ápr. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Kérdező: nem lesz bajod, de nem fogsz jól fejlődni. Az izmoknak kell idő a regenerálódásra, hiszen akkor nőnek.
2013. ápr. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
OKs köszi a válaszokat:) Am nem tudtok ajánlani valami jó módszert hogy hizzak? Meg az ugy jo ha 2 naponta csinálom?:)
2013. ápr. 30. 20:47
 20/22 anonim ***** válasza:

Tömegnövelő étrend kell és komolyabb edzés ettől. :)

Az étrended álljon 2-2,5g x testtömeg fehérjéből és 5-6g x testtömeg szénhidrátból. A kaják fehérje/szénhidrát tartalmát itt meg tudod nézni:

www.kalóriaguru.hu


Alapvetően sok hús (6-700g naponta kb) és rizs, tészták, burgonya alkotja az étrendet sok zöldséggel

2013. ápr. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!