Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szakadozik a hátam mit tegyek?

Szakadozik a hátam mit tegyek?

Figyelt kérdés
Eléggé sovány vagyok 55 kg és 177cm. Sokat sulyzoztam anno, és hát egy kicsit megszakadt a bőr a hátamon. És rátaláltam a fegyencedzésre, fekvőtámaszokbol áll meg ilyesmi. De megint elkezd szakadni a hátam.Ez ellen mit teegyek? vagy elfog mulni valaha?
2013. ápr. 26. 06:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
eltüntetni már sajnos nemigen lehet, de idõvel elhalványodik, esetleg bõrgyógyász felgyorsíthatja krémekkel, a megelõzés a fontos, használj testápolót, és edzéshez szedj multuvitamint.
2013. ápr. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Ahan értem okés köszi :) De valamivel nem lehet azt megcsinánli hogy ne szakadjon tovább? vagy hogy ne legyen több szakadás?? :) Esetleg hiznom kéne?
2013. ápr. 26. 13:18
 3/22 anonim ***** válasza:
Az igazság az, hogy soha nem fog elmúlni. Van akinek kifehéredik, van akinek vörös marad a stria. Sajnos ez genetika kérdése. Van akinek a bőre nem bírja a hirtelen változásokat, elszakad a bőr alatti kötőszövet és ilyen hegesen gyógyul be. A legtöbb amit tehetsz, hogy szedsz valami multivitamint, és kb. 3 liter vizet bejuttatsz naponta (1 liter minden 20kg testsúlyra kell).
2013. ápr. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Ahan értem. Nagyon szépen köszönöm a válaszokar. Ezzel sokat segitettél. Köszi :)
2013. ápr. 26. 22:34
 5/22 anonim válasza:
figyu öreg én még annyit hozzátennék hogy azért kezdett el, szakadozni a hátad mert nagyon túlterhelted a szervezeted, gondolom sulyzóztál ész nélkül na most nem tudom hány éves vagy de ha igy folytatod akár meg is nyomorodhatsz véglegesen ami annyit jelent h pár év mulva ugy szétmegy a hátad h akár tolószékbe is kerülhetsz mivel soha többé nem fogsz tudni járni szoval szerintem csak mértékel sulyzózál ha nem akarod h véglegesen megnyomorodj gondolkodj el ezen üdv
2013. ápr. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
a bõre striásodik, nem az izma szakad... a hízástól ugyan úgy szakad... én kamasxkoromban hírtelen nõtem attól is szakadt... nem kell hülyeséget belemagyarázni...
2013. ápr. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
utolsó előtti vagyok amit irtam az nem hülyeség de ha a kérdező nem hiszi el akkor nekem mindegy majd elhiszi pár év múlva mikor már nagy lesz a baj!
2013. ápr. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Utolsó, Te idióta vagy. Keress rá arra, hogy "stria". A bőr alatti kötőszövet szakadásáról van szó hirtelen fogyás/hízás vagy magasságnövekedés esetén. Ráadásul ez se mindenkinél jön elő, csak akinek nem elég rugalmas a bőre, vagy vitaminhiányos, esetleg nem fogyaszt elég folyadékot.

Ugyan ez van terhességnél is a nőknél.

2013. ápr. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
ŐŐŐő hát figyelj. 15 éves vagyok és nem sulyzóztam sokat 300-at nyomtam 5kg-osbol aztán csökentettem 100-ra. És most fegyencedzést csinálok. Az annyit jelent, hogy fekvőtámasz, húzockodás meg ilyesmi:) És még mindig szakad. Szoval nem a sulyoktol van.
2013. ápr. 29. 17:02
 10/22 A kérdező kommentje:
Am köszi a válaszokat :)
2013. ápr. 29. 17:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!