Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » én 179 cm magas és 65 kg...

én 179 cm magas és 65 kg vagyok és milyen tömegnövelő lenne nekem szükséges?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 15. 15:19
 1/7 dirtboy ***** válasza:
semmilyenre,helyette vegyél vitamint,tejsavó fehérjét és dextrózt és legyen hozzá tömegnövelő étrended.
2013. ápr. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tömegnövelő étrend: legyen napi 2-2,5g x testtömegkg fehérje és 5-6g x testtömegkg szénhidrát (ch). Ezekből az alapanyagokból kellene nagyrészt összerakni:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, marha, hal), tojás, sovány túró, protein tápkieg.

ch:zabpehely, rizs, krumpli, teljes kiőrlésű tészta, teljes kiőrlésű kenyér, sok zöldség

zsír: omega3, lenmagolaj.

mintaétrendek: [link]


Edzés után:

A legjobb megoldás egy tejsavóprotein + ehhez gyors szénhidrát (dextróz, maltodextrin, vitargo, Carbo X, Carb-F, stb) edzés utánra. Így te tudod szabályozni az arányokat és a reggeli zabpehelyhez is tisztán (gyors ch nélkül) tudod tenni a proteint.

Ha mégis tömegnövelőt szeretnél, akkor olyat válassz, amiben legalább 30% a fehérjetartalom. Pl: Scitec Volumass 35, HiTec HI-Anabol Gainer, VIP Delux- All-In-One , Pro Nutrition GFX8, Jumbo prof., Dymatize hi protein gainer, BSN true mass, Isomass extreme gainer, stb..

2013. ápr. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
akkor a scitec mass 20 az nem jó ugye?
2013. ápr. 15. 15:36
 4/7 anonim ***** válasza:
Az egy cukorkupac, én nem javaslom, ha más Scitec, akkor legyen Jumbo prof vagy Volumass35.
2013. ápr. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
oké köszi
2013. ápr. 15. 15:38
 6/7 A kérdező kommentje:
és a volumass 35 mellé kell még valamilyen tejsavó kiegészítőként?
2013. ápr. 15. 15:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha van lóvé, akkor mehetne reggelre tejsavóprotein, amit tudsz tenni a zabpehelyhez. De edzés után elég a Volumass.
2013. ápr. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!