Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Biotech tömegnövelő: Max Gain...

Biotech tömegnövelő: Max Gain vagy Hyper Mass? Most a Hyper Mass-t ittam, de már elfogyott és most néztem, hogy a Max Gain-ba több a szénhidrát. Mindenféle képp hízni tömegelni szeretnék. Meiket vegyem meg most? (többi lent)

Figyelt kérdés

169cm magas és 47kg lány vagyok. 22 éves. Genetikailag vagyok ilyen vékony. Semmitől nem sikerült meghíznom. Két bátyám is vékony volt, de aztán elkezdtek tömegnövelőt és fehérjét szedni meg kondizni aztán ők már tök jól néznek ki :) én is járok kondiba heti 2-szer van rá időm, és futni is eljárok ha jó az idő :)

Szerintetek melyik tömegnövelőt igyam? A Max Gain inkább kezdőknek való és inkább azt? És naponta hányat igyak? Mert eddig úgy csináltam, hogy minden este megittam. Mikor edzés volt akkor pedig edzés után rögtön. Köszönöm a válaszokat.



2013. ápr. 14. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy kezdőknek tömegnövelő. Kezdőknek is normális cucc kell, nem minél nagyobb cukortartalmú sz@r. Azt válaszd, amiben a fehérje a több. Pl volumass 35 vagy jumbo prof. jobb lenne. És tömehnövelő ÉTREND is kellene, amélkül nem sokra mész tápkieggel sem.
2013. ápr. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Milyen az a tömegnövelő étrend? Nem elég ha naponta 5ször eszem? Nagyjából azonos időszakokban? köszi a választ.
2013. ápr. 14. 22:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Tömegnövelő étrend: napi 2-2,5g*testtömegkg fehérje kell és 5-6g*ttkg szénhidrát (ch).  Lányoknak 3-4g x ttkg ch.

Ezekből kellene leginkább összerakni: 

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg. 

ch: zabpehely, rizs, teljes kiőrlésű kenyér, teljes kiőrlésű tészta, sok zöldség. 

zsír: omega3, lenmagolaj. 

Itt találsz tömegnövelő étrendeket is:  [link]



Tehát ki kell ezt számolni és kimérni, megsütni, stb, nem elég csak eszegetni valamit.:)

2013. ápr. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen :)
2013. ápr. 14. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!